2737
2734
عنوان

اينجا كسي اردبيلي هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوازده ساله سکوت کردم  جالا جالب اینه یه عروس کرمانی گرفتن  که به من گفتن چهارشنبه سو ...

والا پر از خشمو كينه ام شوهرم هم همش دعوتشون ميكنه 

من باردارم بقيه يك بارم دعوتم نكردن ولي اونا همش اينجان

مرنج و مرنجان
2728
والا پر از خشمو كينه ام شوهرم هم همش دعوتشون ميكنه  من باردارم بقيه يك بارم دعوتم نكردن و ...

ای وای چقدر شبیه همیم 

من تا حالا خونه خواهر شوهرام نرفتم 

اونا خیلی اومدن 

من پا نزاشتم چون خیلی بهم بی احترامی کردن انقدر پر رو ان میان میمونن چند روز 

به فکر بچه ت باش فکر و خیال اینا رو نکن ولشون کن ...دنیا دو روزه عزیز 

خوب و بد باید بسازیم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2740
عزیزم یعنی دوران نامزدی برات یلدایی وعیدی هیچی نیاوردن اگه نیاوردن انصاف نکردن الان خودت با زبون خوش ...

يلدايي كادو ندادن فقط گلو كيك اوردن

ما رسم داريم اولين عيد نوروز به عروس طلا ميديم همه دارن فكر كنم

هر عيدي ميشه به عروس ما كادو ميديم

مثلا مامانم به عروس خودش كرونا بود پول براش كارت به كارت كردن هم بابام هم مامانم هر كدوم ٣ تومن

ولي اينا كلاااا به من هيچي ندادن 

به دخترشون هم يه سرويس

مهم نيست حالا تموم شده

ولي نميخوام سر بچم پيش بياد

تا الان كه ٦ ماهمه حتي دعوتم نكردن حتي زنگم نزدن

مرنج و مرنجان
عزیزم یعنی دوران نامزدی برات یلدایی وعیدی هیچی نیاوردن اگه نیاوردن انصاف نکردن الان خودت با زبون خوش ...

آره دوران نامزدی یلدایی و عیدی  و چهارشنبه سوری میارن

ولی کاش این رسمم برچیده بشه چهار تا تیکه وسیله میارن کلی مهمونم از طرف خودشون دعوت میکنن کلی هزینه ی پذیرایی و عصرونه ی مهمونا میفته رو دوش خانواده ی عروس

تازه ما برای دامادم یلدایی کاپشن و لباس گرم گرفتیم

آره دوران نامزدی یلدایی و عیدی  میارن ولی کاش این رسمم برچیده بشه چهار تا تیکه وسیله میارن کلی ...

اره

اين رسمو رسوما خيلي دعواو بحثو كدروت درست ميكنه كاش نبود

مرنج و مرنجان

سیسمونی ب پای خانواده دختر ولی تو فامیل ما اینطوره ک خانواده پسر قربونی می‌بره و طلا میدع جشن ده ام میگیره

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼