2737
2739
عنوان

شوهرم همش خرج برادرشوهرم میکنه...

1053 بازدید | 21 پست

شغل همسرم نیاز داره ک بلد باشی وگرنه نمیتونی کار کنی الان برادر شوهرم ۲۵ سالشه هیچی بلد نیست چند ماهه میره پیش شوهرم اونم هی بهش پول میده باک بنزینشو پر میکنه هرروز سیگارشو میگیره و...پدر مادر و اون یکی برادرم ک بحثش جداس،خب من میگم وقتی کسی به عنوان کاراموز میاد انقدر بهش نمیدن که...مثلا میشه هفته ای ۲ تومن میده بهش ولی جونش بالا میاد بمن بده چیکار کنم که برادرش بره پی کاری ک از دستش برمیاد؟پدرشوهرمم مغازشو تحویل داده اومده مغازه ی شوهرمن اونم از ی طرف...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکی دوتا نیستن، مشکل از شوهرته فقط نه کس دیگه، برادرشوهرتم بره باز خرج پدرش و بقیه میکنه، خودش باید عاقلانه هرکسو بذاره جای خودش

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2728
خب اونا دیدن شوهرت ب نفع شونه دو روز دیگه مادرشوهرتم میاد شوهرت دور از جون خر بازی دراورده

مادرشوهرم مریضه پدرشوهرم درامدش زیاده ولی...شوهرم میگه ما ببریمش عمل...همه ی جوری دارن ازش سواستفاده میکنن،چیکار کنم بخودش بیاد ببینه این چیزارو؟انگار کور شده

2738
عزیزم یکی دوتا نیستن، مشکل از شوهرته فقط نه کس دیگه، برادرشوهرتم بره باز خرج پدرش و بقیه میکنه، خودش ...

چیکار کنم بفهمه این چیزارو؟حرفی هم بهش میزنم میپره بهم

هیچ کاری نمیتونی بکنی متاسفانه .. خودتو خراب نکن و اوقات تلخی هم درست نکن . خرج بتراش که پولی نمونه ...

ما مستاجریم الکی واسه چی خرج کنم...میگم جمع کن ی خونه بگیریم میگه باشه بعد یهو میبینم حسابش خالیه

سلام بزار بده تو بگی نده بدترش میکنه یکم زیاد میده امتحان کن بگو بده پول من نیست که تو کار میکنی مرد ...

الان ولش کردم بحال خودش.نمیگم نده نکن.ولی میبینم بدتر میکنه عصابم خراب میشه

چیکار کنم بفهمه این چیزارو؟حرفی هم بهش میزنم میپره بهم

الان هرچی بگی بدتر میکنه، اگه زندگیتو دوست داری و میخوای حفظش کنی چاره ای نیست، نباید ببینی این چیزارو و صبر کنی شاید یه روز خودش بفهمه. خودتو از چشمش ننداز بیشتر از این. دیگه چیزی نگو بااین ک خیلی سخته. منم همین مشکلاتو داشتم. بعدن خودش درک کرد از دست من کاری بر نمی اومد

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
ما مستاجریم الکی واسه چی خرج کنم...میگم جمع کن ی خونه بگیریم میگه باشه بعد یهو میبینم حسابش خالیه

عزیزم وقتی پولی نداشته باشه نمیتونه به اونا بده ...  تو خرج نمیکنی و جمع میکنی  میبره میده به اونا .....   منم میدونم الکی آدم نباید خرج کنه اما شرایط شما ایجاب میکنه ...  مثلا فگو دندونم درد میکنه باید عصب کشی کنم ۷۰۰ بگیر ازش بزار کنار برای خودت و ......

2706