2733
2739
عنوان

وای خدا شوهرم برام طلسم گرفته +عکس

10340 بازدید | 261 پست

چن وقته یکی ازین جا دعایی ها گردنشه هر جاهم میره با خودش میبره حتی حموم امروز رفت سرکار جا گذاشت برداشتم نگا کردم دیدم طلسم زبان بنده اسم منو مامانم و بابامم توش نوشته.. مارو زبون بند کرده بنظرتون اومد چ واکنشی نشون بدم؟ عکسشم الان میزارم... بخدا مرد ندیدم دنبال این چیزا بره خاک توسرش دارم سکته میکنم توروخدا بگین اومد چی بهش بگم؟ 

من تورا از دور میمیرم... یک عدد حس ششمی قوی❤️

هیچی نگو بنظرم

خودتو بزن ندونستن

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توام مثه خودش باهاش رفتار کن هیچی بهش نگو برو باطلش کن فقط .

یکی گفت چه دنیای بدی حتی شاخه های گل هم خار دارند دیگری گفت چه دنیای خوبی حتی شاخه های پر خار هم گل دارند عظمت در تفکر است نه در چیزی که میبینیم
2738

خب دوستت داره 

هیچی نگو محبت کن بزار باور کنه دعا اثر کرده

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

😁عجب خاله زنکی هست

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2706