2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون احتمالا لانه گزینی بوده که قطع شده

هماتوم باشه ، جذب بشه و...

من جفتم سرراهی بود تا نرفت بالا خونریزی داشتم، لک بماند! الانم دخترم سالم بغلمه

اینا علت علمی داره معمولا😶

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
اون احتمالا لانه گزینی بوده که قطع شده هماتوم باشه ، جذب بشه و... من جفتم سرراهی بود تا نرفت بالا ...

لانه گزینی مال دوهفته اول من الان ۹هفته ام خیلی ترسیده بودم فکر کردم اینم از دست میدم خداروشکر بند اومد

لانه گزینی مال دوهفته اول من الان ۹هفته ام خیلی ترسیده بودم فکر کردم اینم از دست میدم خداروشکر بند ا ...

من تا هفته ۱۵ ، ۱۶ لک پررنگ میدیدم

چند بار درحدی شدید شد که از بغل پام راه افتاد تا پایین، ازپریودم شدید تر!

ولی میرفتم سونو بچه حالش خوب بود

سونو رفتید؟ اگه هماتوم ندارید هنوزم احتمال جفت سرراهی هست... اون هفته ۱۲ به بعد تو غربالگری مشخص میشه!

استراحت کنید

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706