2737
2739
عنوان

اقدامی های ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 59 پست
چهار ماهه اقدامم...پریودم بهم ریخته.از بیست و سه روز تا سی و دو روز متغیره..البته دوره های کوتاهم بخ ...

اصن علائم نداری؟؟؟؟؟؟ ایشالله ک بارداری عشق جانم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

اصن علائم نداری؟؟؟؟؟؟ ایشالله ک بارداری عشق جانم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

مرسی عزیزم.ترشح زیاد دارم که قبلا اینجوری نبودم.یه هفته پیش دو روزی سرگیجه داشتم.زیر دلم درد میکته.درد تخمدان.همه ش حس میکنم الان پری میاد اما خبری نیست.یه هفته س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تو اقدامم

تقریبا از اول امسال ☹️

خودم ازمایش دادم همه چیم اوکی بود ، فقط ویتامین دی کم بود که امپول زدم و قرص اسید فولیک میخورم.... 

شوهرم واریکوسل سدید سمت چپ داره‌... قرار بود عمل کنه که یه دکتر بهش گف اول امتحان کنید اگه بچه دار نشدید بیاین عمل کنم.... خدا بگم چیکارش نکنه الان چن ماهه علافیم 😑😑😑 فک کنم مال من بمونه برای سال بعد😑😑😑

منم تو اقدامم تقریبا از اول امسال ☹️ خودم ازمایش دادم همه چیم اوکی بود ، فقط ویتامین دی کم بود که ...

خب الان شوهرتون عمل نکنه 

انشالله ک باردار میشی دوست عزیزم‌

خب الان شوهرتون عمل نکنه  انشالله ک باردار میشی دوست عزیزم‌

مرسی فداتشم 😍 ایشالله حالا این ماه امروز فردا تخمک گذاریمه اگه باردار شدم که هیچ نشدم باید بره عمل دیگه چاره ای نیست ☹️

2738
2706