2733
2739
عنوان

بچه ها میاین. درددودل کنم بعدنم راهنماییم کنید داغونم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 18 پست

خودت بمون رو پای خودت

هیچکسم نمیتونه بهت حرفی بزنه چون ی زن مطلقه ای و اجازت دست خودته

هرکیم کتکت زد برو شکایتشو کن حتی بابات

ببین باید قید همه ادمای زور گوی اطرافتو بزنی

میدونم زندگی با ادم معتاد چقده ستت و دردناکه

ولی هروی بهت بد کرد بهش بد کن و بدتر جوابشد بده

ببین باید دل و جرعت داشته باشی زندگی تتهاییو هیلی سخاه

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...
چه کم نمیتونی کارتوعوض کنی

همینم به زور پیدا کردم والا 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینم به زور پیدا کردم والا 

پس امضات چی میگه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
پس امضات چی میگه

دعا هست فقط هنوز که. جدا نشدم 

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2728