2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر من ایمان دارم خدا بخواد بشه میشه حتی از روی لباس زیر، شاید مسخره به نظر بیاد ولی هیچ چیز ۱۰۰ درصد نیست.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم شما نیازی نیست به من بگی من اینو خوندم و از زنان پرسیدم شما هر جوری می خواید می تونید فکر کنید ...

😂😂😂😂😂😂

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

جدیدا به جز شورت و لاپایی.به روش گرده افشانی هم باردار میشن 

خیلی حواستونو جمع کنین

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
2738
بروووو جااانه من 😂😂😂😂ددم وااای  اینا برا مجردا میگن چیز توی میز نکنن 😁

😑برو از یه زنان خوب بپرس خیلی از دکتر های زنان این رو تایید می کنم دکتر مریم السادات حجازی هم تایید کردش

@اناهیتاجون    

بیا اینجا باحاله ..روحم شاد شد خدایی  😁

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
اره اگه متاهل باشی میدونی که اون اوایل ادم هست بعد بیست و خوردی سال گشنگی میرسی به غذا خب میخای ع ...

یعنی  ادم تا عقد میکنه خود به خود حشرش فعال میشه😂نمیدونم والا ولی من کاریم نمیکنم که بخواد ح. شری بشه و کار به چیز بکشه در کل من از این رابطه ها دوست ندارم شاید خدایی نکرده یه چیز پیش اومد نگرفت طرفو

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد💖💫

ی آقا بود تو فامیل بچه شیر ب شیر داشت و میگفت بچه ها نمیذارن رابطه داشته باشیم 

فرداش فهمیدیم زنش بارداره 

اونجا بود ک گرده افشانی رو کشف کردم

9/9/99 🌹سالگرد ازدواجمونه 😁😁😁🤭.خانومی هنرمند هستم و خالق یه عالمه عروسک خوشگل.لباس سیسمونی هم دارم برای فروش🤗🙃
یعنی  ادم تا عقد میکنه خود به خود حشرش فعال میشه😂نمیدونم والا ولی من کاریم نمیکنم که بخواد ح. ...

وقتی عقد کردی دیگه زنشی

مطمئن باش اگه نبازشو برطرف نکنی زندگیت پر از دعوا و سردی عاطفی و خیانت میشه

اگه حسی‌به این کار نداری‌ازدواج نکن

همینکه گنارش باشی تحریک میشه شک نکن

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
😑برو از یه زنان خوب بپرس خیلی از دکتر های زنان این رو تایید می کنم دکتر مریم السادات حجازی هم تایید ...

مریم السادات حجازی از اسمش معلومه سختتگیره 🤣🤣🤣🤣

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2706