2737
2734
عنوان

واقعا موندم سر دوراهی 😔😔😔

1358 بازدید | 68 پست

دوستان من چند روزه فهمیدم بچه سومم رو باردارم، اولش شُک شدم شوهرمم بدتر از من، ولی یه جورایی قبولش کردم، مشکلم اینکه شوهرم مصمم هست که سقطش کنیم چون میگه سنمون بالاست و ریسکش زیاده و سخته و اینا ولی درنهایت میگه هرچی خودت نظرته.

منم اینجور موقع ها میدونم اگر کار خودم رو بکنم بعدا هرچیزی بشه باید سرکوفت اینکه خودت خواستی و اینا رو بشنوم. 

من دلم نمی یاد سقطش کنم و از عواقب بعدشم می ترسم و واقعا نمی دونم باید چیکار کنم.

ممنون میشم اگه تجربه مشابهی داشتین با من به اشتراک بذارین یا نظرتون رو بدون درنظرگرفتن شرایط اقتصادی و اجتماعی بگین.  

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان با امینو هرمشکلی بچه داشته باشه معلوم میشه 

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
من با زوره شوهرم سقط کردم الان یه ساله اقدامم نمیشه

چه سخت، عواقبی برات نداشت؟ چه میدونم اینکه نعمت خدا رو پس بدی و بد ببینی؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
سلام گلم سنتون؟ 

سلام، ۴۰

سقطش کن گناه داره تو این گرونی به دنیا بیاد

عزیزم من ایران نیستم شرایط اینجا نسبتا خوبه

2706