2737
2734

حالا تو هم اونو میشناسی دنبال دعواست بی تفاوت باش لازم نیست دعوا راه بندازی و جوابشو بدی بی محلش کنید کم کم زبون به دهن میگیره

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
بعد دعوا چرانرفت خونش

نمیره از شهر دیگه اومده و معتقده خونه خودشه و من غریبم چون عروسم 

خونه پسرش

قبلا هم بارها اومد دعوا راه انداخته از وقتی من و شوهرم تختلافامون بش گفتیم موفق نشده اما بازم تا من خونه نیستم یا هستم شال و کلاه میکنه عین برق میاد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم اله🙄🙄حرف زیاد خاصی نبوده شما دعوا راه انداختین فرهنگها مختلفه .من ۱۶ سال پیش ازدواج کردم اون م ...

من حق نداشتم ناراحت بشم وقتی از قهر برگشتم

که تو روستاشون نوه ۱۷ سالش بم حمله کرده بود

دراومد به من گفت چرا برگشتی ؟!

یعنی برنگزد خونه شوهرت .

زود منتظر بود من قهر کنم بیاد خونه مون صاحب بشه انگار غریبه بودم 

2728
نمیره از شهر دیگه اومده و معتقده خونه خودشه و من غریبم چون عروسم  خونه پسرش قبلا هم بار ...

چجور مادریه آخه بجای اینکه سعی کنه زنذگیه بچشو وعروسشودرست کنه شده آتیش بیار معرکه،ولی اولشم شما بحثو الکی ادامه دادی

شما هم خوب از پسش اومدی.  

ولی فک نکنم جبران بدی اونو بکنه

من رفتم روستاشون ب احترام شوهرم

شوهرمو با من بد کردن.و دختر ۱۷ساله دخترخواهرشوهرم حمله کرد منو زد تمام بازوم هام زخم شد 

عذرخواهی هم نکردن .طلبکار 

مادرشوهرم شاهد بود ولی ب شوهرم نگفت بهم بی احترامی شده .الکی گفت دوتاشون بی شعورن و مقصر 

وقتی هم از قهر برگشتم خونه مون گفت غلط کردی اومدی!!

2738
من حق نداشتم ناراحت بشم وقتی از قهر برگشتم که تو روستاشون نوه ۱۷ سالش بم حمله کرده بود دراومد به م ...

خوب پس فرهنگشون ضعیفه باید شما خودتو در حد اونا پایین نیاری وقتی حرفی میزنن عزت نفست رو حفظ کن بفهمن در حدی نیستن که رو تو اثر بزارن

چجور مادریه آخه بجای اینکه سعی کنه زنذگیه بچشو وعروسشودرست کنه شده آتیش بیار معرکه،ولی اولشم شما بحث ...

قبلیاشم بخون

وقتی دخترخواهرشوهرم بی ادبی کرد به من حمله کرد ۱۷ساله من زن داییش

مادرشوهرم دید بین من و شوهرم دعوا شده .زود از جای دور اومد خونه مون و شوهرمو پر کرد منو طلاق بده و برهدسمت فامیلاش 

چون شوهرم تنها کسیه تو فامیل درس خونده پولدار شده .که ببشتر تیغش بزنن

وقتی هم من برگشتم گفت بیخود برگشتی خونه ت از قهر .

و توی دعوا هم میگه اخر یه کاری من کنم طلاق بگیرین!

2706