2737
2739

یه حس بدی دارم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه حس بدی دارم 

چرا؟

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         
2731

الافمون کردی

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

یه گروه به اسم کدبانوگری(نکات ریز خونه داری و آشپزی)دیروز ایجاد شده که آشپزی و خونه داری و خیلی چیزا یادمیده اعضاشونم تجربه هاشونو میزارن گفتم بدرد تازه عروسا میخوره شما کدبانوهایی هم ک مدت زیادیه عروسی کردین تشریف بیارین بما یاد بدین بزارم لینکو؟

2738
چرا؟

عاقا از بس این چند وقته ادم مریض تو سایت بود فکر کردم مرده میخواد عکس ناجور بذاره رفتم زیر پتو کسی گوشیمو نبینه .اسی ببخشید 😢

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
عاقا از بس این چند وقته ادم مریض تو سایت بود فکر کردم مرده میخواد عکس ناجور بذاره رفتم زیر پتو کسی گ ...

خواهش میکنم عزیزدلم حق داری شماخب منم بودم همین فکرو میکردم شاید

https://eitaa.com/joinchat/1584791625Cced98fcf71

این لینک گروهه در ایتا.اگر ب مشکل برخوردین بیایین ایدیم simaHS   

لطفا خانوما متاهل رو اد کنید و خودتون تجربه هاتونو بگین.صبور باشین فقط یه روزه ک ایجاد شده همکاری کنین و لف ندین 

2706