2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید بپرسید ک باطل شد یا نه 

نه دیگه نرفتیم پی اش

ولی یه فامیل داریم کلا تو کار تهیه طلسمه 

اون برای همه درست می کنه 

خیر نبینه الهی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728
2738
سنگ قلیاب،یه نوع سنگه که تقریبا پودر شده سیاه رنگه،مصرف خوراکی اصلا نداره،واسه باطل کردن طلسم ویسری ...

باید سرکه ی طبیعی هم باشه 

نه از این تیزابی های صنعتی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چجوری باید درستش کنیم میشه بگی؟من جون گفتن خطریه درست نکردم بلدنیستم

والا ما که حالمون بد بود عزادار بودیم 

خاله برامون درست کرد اومد ریخت سرمون 

فقط همینو می دونم سرکه ی طبیعی رو با قلیاب قاطی می کنی 

یه ماده ی لجن سیاه رنگی درست میشه 

اون میری تو حپام میریزی روی کل بدنت از سر تا پایین

من سر بچه هامم ریختم 

2706