2733
2739
عنوان

دلممممممممم درد میکنه چیکار کنم

115 بازدید | 15 پست

دارم از درد زیر دل میمیرم تاحالا اینجوری پریود نشده بودم معدمم درد گرفته مسکن و چایی نبات و هیچی اثر نکرد چیکار کنم کرونا که داشتم راحت تر از این درد بود بخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم مجبور شم همین کارو کنم لگنم از درد داغون شده

نگا تا حس کردی میخواد دلت درد بگیرع شروع ب خوردن گرمی جات یا مسکن کن 

وگرنه بعد ک شروع شد دیه فایده نداره

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2738
از دیشب درد داری شیاف نذاشتی؟ ای خدا

نههه اصلا تاحالا شیاف نزاشتم فکر نمیکردم صبح به این روز بیوفتم حتی پاهام درد داره بیشتر انگار یه بادی توی دلم هست هی میره سمت چپ و راست درد میگره دلم

نههه اصلا تاحالا شیاف نزاشتم فکر نمیکردم صبح به این روز بیوفتم حتی پاهام درد داره بیشتر انگار یه باد ...

شیاف اسکاتلند و داری تو خونه؟ بذار بیست و قل صبر کن اگر خوب نشدی یکی دیگه بذار، ولی معمولا با اولی جواب میده

...

من ساعت ٦ از درد زياد بيدار شدم مردمو زنده شدم سريع دوتا شياف گذاشتم دوتا بالش رو هم گذاشتم حالت سجده خوابيدم سرمو گذاشتم روبالش ١٠ دقيقه بعد دردم رفت ديگه كم كم رو به پهلو خوابيدم الان همسرم رفت بيدار شدم ولي اينقدر بي حالم😭😭😭😭لعنت به پريود و درد مزخرفش هرماه گرفتارم

خداياشكرت....❤️ 
2706