2737
2734
عنوان

بیاین داستان بیست سال عاشقیم رو بگم ....🤒

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 91 پست
وا زورت نکردن که بیای بعد یه شوخی بود موضوع تاپیک چیز دیگه ای بود 

همه تا پیکا شده تمسخر اون کاربر و تاپیک 😐🤕

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واییییی  مممد و دلربا کجا بودند من ندیدم؟؟

یدونه تاپیک بود داستان واقعی ی زوج عاشق ک آخرش محمد خیانت کرد و اعدام شد مال همین چند سال پیش بود..

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
اره دیگه عکسا واسه یه کاربر ترکیه بود

تورو خدا؟؟؟؟از کجا فهمیدین؟؟؟ یه دیروز من دو دقیقه رفتم خرید اومدم چه اتافاقا که نیفتاده و من بی خبرم ☹️☹️☹️

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2731

واقعا😲خدا کنه دروغ بوده باشه چون واقعا ذهنم هنوز درگیرشونه

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
محمد و دلربا بعدشم ک داستان داریوش و بهار بخدا دارم دیونه میشم افسردگی ب معنای واقعی گرفتم‌..

محمد و دلربا کدوم بود؟ 

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪
2738
تورو خدا؟؟؟؟از کجا فهمیدین؟؟؟ یه دیروز من دو دقیقه رفتم خرید اومدم چه اتافاقا که نیفتاده و من بی خبر ...

خب عکسای دیگه اون خانوم رو گذاشت که واسه یه پیج پابلیک توی ترکیه بود و همه حمله ور شدن توی پیج اون خانوم و اون خانوم هم گفته من شکایت می‌کنم و اینا 

ی عکس از شوهرش من دیدم این نبود ک با دخترش بود تو ترکیه اونم از پیج همینا بود؟ 

من ب معجزه نوشتن ایمان دارم چون قبلا تجربه اش رو داشتم ک خواستم رو نوشتم و بهش رسیدم وقتی تیکرم تموم شه من پیشرفت شغلی عالییی دارم در آمدم ب میزانی ک میخوام رسیده و رابطه عاطفی پایدار و سازنده ای دارم😍😍😍😍😍😍💪💪💪💪💪💪
خب عکسای دیگه اون خانوم رو گذاشت که واسه یه پیج پابلیک توی ترکیه بود و همه حمله ور شدن توی پیج اون خ ...

چه جالب من نمیدونستم.خاک تو سرم چقدر غصه خوردم واسش اااااه 😡😡پیچ پابلیک یعنی چی من زیاد تو اینجور چیزا وارد نیستم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
چه جالب من نمیدونستم.خاک تو سرم چقدر غصه خوردم واسش اااااه 😡😡پیچ پابلیک یعنی چی من زیاد تو اینجور ...

یعنی پیجی که بازه و همه میتونن ببینن طفلی کلی هم عکس از خودشو شوهرش داشت که چنتاشو اون خانوم برداشته بود 

2706