2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم با مشت کوبید

1277 بازدید | 35 پست

بعد از 9 روز سر زدن از خونه بابام برگشتم خونه خودم شوهرم غروبش رفت تا دیروقت منم اس دادم ک متاسفم بعد 9روز تنهایی و رفیق بازی بازم تنهام گذاشتی باهات حرف نمیزنم 

از در اومد زنگ زد در باز نکردم میدونستم کلید داره کلید گذاشت اومد تو میوه های دستش پرت زد محکم با مشت کوبید تويخچال دستاش خونی شد منم باردارم ترسیدم گفتم آروم باش مبل گرفت سمتم داد زد بیای جلو میزنمت دور من نیا 

خلاصه خیلی فحاشی 

منم رفتم اتاق خواب برق خاموش کردم و ب حال خودم گریه میکردم بعد چند ساعت اومد عذرخواهی نکرد گفت بیا شام بخوریم منم نخوردم حوصله ادامه دعوا نداشتم رفتم دوش برگشتم صحبت شد گفتم چرا فلانی ازدواج نکردی خیلی هم دختر خوبیه یجوری قیافش تو هم رفت نمیدونم ناراحت شد یا نه 

امروز صب هم میگفتم دوستم رفته تهران شرکت برق ماهی اینقد گفتم خب تو هم برو حالا درآمد خودشم اینجا بیشتره جا خورد بازم از حرفم 

بنطرتون متوجش کردم دیگه بریدم ازش؟

بار اولش نیس و این قشنگ ترین دعوامون بود تازه ببخشید طولانی شد خواستم کامل توصیح بدم  

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت همیشه انقدر وقت واسه دوستاش میزاره؟

اوایل خیلی بیشتر ب حدیکه دعوا میکردیم دوتامون عاجز می‌شدیم الان مثلا بهتر شده اما انتطار نداشتم بعد 9 روز برگشتنی این رفتار کنه 

2728

به نظر خودت برای خاطر طفل معصوم توی شکمت نباید سعی کنی زندگی رو بهتر کنی؟ 

اگه نمیتونی باهاش زندگی کنی چرا حامله شدی؟ 

ترو خدا وقتی پدر و مادر می‌شید یه کم مسئولیت پذیر باشید. 

منظورم هم شماست هم همسرتون...

بعد ۹ روز دوری که اصلا هم درست نیست اینقدر طولانی خونه ی پدرت بمونی چرا در رو براش باز نکردی بخدا تو همین سایت خیلی از خانم های متاهل اگه شوهرشون ۹ روز بمونه خونه ی مادرش از شوهر تو بد تر میشدن 

هرچه هستم خدایم داند...
2738
منم چهار روزه خونه بابام هستم اصلا نمیگه برگرد 

عزیزم رفتن خونه بابا بی فایدس باید راه پیدا کرد من واقعا خودم دیگه تنها راهی ک نرفتم اینه بهش بفهمونم بریدم و این بار مث قبل نیس نمیدونم عکس العلمش چی هست 

ما عاشق هم بودیم ازدواج کردیم 

بعد ۹ روز دوری که اصلا هم درست نیست اینقدر طولانی خونه ی پدرت بمونی چرا در رو براش باز نکردی بخدا تو ...

اون از خداشه من برم برا 20 روز هم حرفایی میزنی قبلنا دوماه یبار برا 4یا 5 روز میرفتم عاصی میشد و میگفت چرا نمیری سر بزنی یه مدت دعوا اینو داشتیم 

الانم ک میگم بزار با دوستاش هم وقت بگذرونه برم یه مدت اما بازم اینطوره 

دوستان واسه تاپیک آخری که زدم گزارش بزنید ممنون🙏💓زدین لایک کنین براتون صلوات بفرسم

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2706