2737
2734

چند بار امتحان میکردم نمیشد 

ی بار کاشتم تو خاک طاقت نیاوردم بعد ده روز کاشتم تو خاک ک دوستی اینجا گفت اشتباهه برش گردون سر جاش برش گردوندم خراب شد چند باری هم تو اب خواستم ریشه دار کنم ک اشتباهم این بود میزاشتم تو نور خراب میشد ی بارم پسرم دستش خورد طرفش ریخت برگ هم شکست 

ولی این بار گذاشتم تو اب تو ی جای ک نور نداره و روشناییه 

یکیش هم کاشتم تو پیتماس 

بعد دیروز دیدم هر دو ی دونه ریشه درآوردن انقدرررررر خوشحالم ک حد نداره

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

مبارکه بانو

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شش ماه صبر کن برگ بده تازه🔫😒😒 من دیگه تولید نمیکنم میخرم پنج تومن خودم بزرگش میکنم😍

😂😂اره میدونم زیاد طول میکشه سری قبل سر ی هفته از خاک دراوردم خیلی شیک کاشتم تو گلدون 😂😂خراب شد🤕این سری صبر پیشه کردم 

خداییییی خیلی حس قشنگیه خودت قلمه بکاری تا بخری من دوتا دارم ی جای خونم هست خیلی خوبه برا بنفشه میخام اونجارو پر از بنفشه کنم 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

پافشاریت در قلمه زدن ستودنیه 😁😁😁

مبارکه، منم برگ سانسوریا ابلقم رو قلمه زدم ریشه داده از خوشحالی رو ابرام ، فقط میترسم بکارمش تو خاک از بین بره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2738
یکیم گه ریشه زد بکارش تا به اب عادت نکرده.منم عاشق گا و گیاهم

خیلییی کمه فعلا چون تو نت دیدم باید ی عالمه باشه بعد  تو شیشه برگ داده بود بعد کاشت تو خاک 

وای منم دیوونه شونم ولی خیلی اذیتشون میکنم🤕

پافشاریت در قلمه زدن ستودنیه 😁😁😁 مبارکه، منم برگ سانسوریا ابلقم رو قلمه زدم ریشه داده از خوشحالی ...

😁😁عالیه پ حسمو درک میکنی😁

من رنگ زرد کم یاب شم داشتم😌

مال من بنفش و سفیده فعلا گل نداده 

2706