2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامانم چندسال پیش از توی لحاف پیدا کرد نشون دادن گفتن دعای محبته قدیما واسه تازه عروسا مینوشتن میذاشتن تو رختخوابشون

الهی وربی من لی غیرک  اللهم عجل لولیک الفرج  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2731

ببین من خیلی برام دعا گرفتن تا بحال خیلی که طرف کارش درست باشه نهایت میتونه یکم تاثیر روت بذاره مثل حس دلشوره خودتو بسپار بخدا تو خونت قران بخون همه اینا بی اثر میشه

میگن همبنجوری باید نندازی اخه 

من تو حیاط دوتا نخ دیدم سفید و سیاه که دور هم پیچ زده بودن کاری باهاش نداشتم تا دیدم شوهرم خیلی بد شد رفتم تو حیاط دیدم هنوز هست زنگ زدم ب سیدی گفت دعاس نخ سفید و سیاه بنداز بره تو آب انداختم و شوهرم آروم گرفت خیر نبینن 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

نمیدونم کدوم از خدا بی خبری دعا نوشته داداشم چهار ماهه مریض شده تا حالا پنج شش بار رفتیم پیش دعا نویس واسه داداشم دعا گرفتیم بیست روز خوب میشه باز دوباره حالش بد میشه

زیاد دیدم طلسم سیاه و اینا تاثیر ک داره ولی خب تا خدا نخاذ چیزی نمیشه.ولی توقف کارمیشع و اینا

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜
2738
والانمیدونم شنیدم اماهمیشه تودلم گفتم اونافسمتشون اون بوده.طلسمی هم باشه درمقابل قدرت خداهیچیه وخداا ...

به عینه دیدم 

بخدا دروغ نمیگم میگفتن تو کارشه باور نمیکردم

چند خانواده با عاشقی بعد سالها به هم رسیده بودن یه شبه کارشون به طلاق کشید

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
به عینه دیدم  بخدا دروغ نمیگم میگفتن تو کارشه باور نمیکردم چند خانواده با عاشقی بعد سالها به ...

خدالعنت کنه اونایی که دنبال این کارامیرن وزندگی دیگرونوازهم میپاشن واقعاادم چقدربایدپست باشه بره دنبال این کارا😒

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خدالعنت کنه اونایی که دنبال این کارامیرن وزندگی دیگرونوازهم میپاشن واقعاادم چقدربایدپست باشه بره دنب ...

خودش خانواده ی چرت و بدرد نخوری داره 

پسر مردمو با شرایط خیلی خوب قاپید از خانوادش خوش و خرم مشغول زندگیه

محتسب همی گردد دور شهر      که خون خلق حلال است و اب باده حرام  
خودش خانواده ی چرت و بدرد نخوری داره  پسر مردمو با شرایط خیلی خوب قاپید از خانوادش خوش و خرم م ...

بالاخره یه روزی تاوانشومیده ابجی خیالت راحت

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2706