2733
2739

یکی همه ی شرایطش خوب باشه ولی سیزده سال تفاوت سنی داشته باشید زنش میشید؟ اونایی ک اختلاف سنشون زیاده چطورید با همسراتون؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم شوهرم 15سال ازم بزرگه خیلی خوشبختیم مشکلی نداریم مهم اخلاق وانسانیته ودرامدی که بتونه زندگیشواداره کنه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

نه من باشم نمیتونم چون اختلاف سنی زیاد اختلاف نظر زیاد هم با خودش میاره اصلا نمیشه تحمل کرد من با اینکه هشت سال با همسرم اختلاف سنی دارم باز بهم میگه تو جوجه ای بچه ای

ببین من خودم از  شوهرم بزگترم دو سال ولی خب برادزاده همسرم ۱۲ سال کوچکتره شوهرش میمیره براش خیلیم بهم میان و خداروشکر نه من مشکل خاصی دارم که بزرگترم‌نه اون مشکل خاصی داره که ۱۲ سال کوچکتره همه چی به شرایط بستگی داره

2738
اینهمه دختر دهه شصتی هستن طفلیا برن اونا رو بگیرن

واقعنننن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

مهم اخلاقه و استقلال مالی و فکری 

من نه سال بزرگتره 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

همه ی شرایط خوب: شامل اخلاقم میشه

شما دقیقا میدونی اخلاقش چطوره؟

یمدت رفت و آمد داشته باشین و مشاوره برین حتما

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بستگی به طرفت داره نمیشه گف اینجور ولی خوب خوبش تهش میبینی یه مشکلاتی هس که مال اختلاف سنی زیاده اونم بستگی داره خودت چجوری باشی بگذری ازون اختلافا یا ازارت بده ریسکه درکل  ازدواج واقعن مثل هندوونه در بستس

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من با شوهرم

۸ سال اختلاف داریم

و. همین سخته 

اونم بخاطر اینکه شوهرم

الان که ۳۰ سالشه

اندازه یه مرد ۵۰ساله باتجربس و عاقله

اختلاف سنی برای همه صدق نمیکنه

که خوشبخت بشن ریسکه عزیزم

خیلی فکر کن و حرف بزن

و مشورت بگیر

من نمیگم شوهرم بده

اما من درکش نمیکنم کاراشو و این بزرگترین مسئله تو دعواهامونه