2737
2734

اخرین تاپیکم رو بخونین متوجه میشین ، امروز پدم تمیزه دردامم کمه ... ایا حاملم دیگ امیدوار باشم یا ن؟؟ بی بی چک تاحالا استفاده نکردم چجوریه بچه هاا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمی از ادرارتو با قطره چکان بریزی رو نقطه معلوم شده

زیر ده دقیقه جوابش درسته

اگه هاله هم باشه مثبته

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍
2728
خدا کنه باشی خدا کمکت کنه من تنبلی دارم دعام کن خیلی ناراحتم😔

غصه نخور عزیزم اونقد ادمایی دیدم ک با تنبلی تخمدان باردار شدن ... برا من دعاکن منم برات دعا میکنم انشالا به زودی دامنت سبز شه خوشکلم 

خدا کنه باشی خدا کمکت کنه من تنبلی دارم دعام کن خیلی ناراحتم😔

تنبلی تخمدان چیز مهمی نیس ادم نابارور بشه تخمدان پلی کیستیک شدید هم باردار شده

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
غصه نخور عزیزم اونقد ادمایی دیدم ک با تنبلی تخمدان باردار شدن ... برا من دعاکن منم برات دعا میکنم ان ...

انشالا که حامله ای گلم..منم ماهی که حامله شدم لکه بینی داشتم،دکترم گفت لکه ی لانه گزینی جنین هست تو دیواره ی رحم😊

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738
الهی بحق علی حامله ای

بهترین دعایی بود ک در حقم کرد کسی

فدای مهربونت انشالا خدا جواب این دل پاکتو بده

من خبرشو میدم چ پریود شم چ باردار اگ باردار شدم انشالا برا اولین کسی ک دعا کنم شمایی 

من تخمک آزادی نداشتم دعام کن بنظرت آی یو آ بدم مشکلی داره

با دارو تحریک نمیشه تخمدانت؟؟زنداداش خودمم ا یو ا کرد نمیدونم ولی دلیلش چی بود

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بهترین دعایی بود ک در حقم کرد کسی فدای مهربونت انشالا خدا جواب این دل پاکتو بده من خبرشو میدم چ پر ...

ایشالا بارداری عزیزم 😘

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
با دارو تحریک نمیشه تخمدانت؟؟زنداداش خودمم ا یو ا کرد نمیدونم ولی دلیلش چی بود

ایو ا مثبت شد من دفعه اول فهمیدم تنبلی دارم بهم دارو داده بنظرت تحریک میشه ماه قبل داشتم این ماه نداشتم

ایو ا مثبت شد من دفعه اول فهمیدم تنبلی دارم بهم دارو داده بنظرت تحریک میشه ماه قبل داشتم این ماه ندا ...

من دیدم با دارو تحریک شده باردار شده طرف چرا نشه ورزش هم خیلی برات خوبه ازش غافل نشو وافکارر مثبت بسپار بخدا همه چیزو 

2706