2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیاشون اینجور راحتن...الان بااین حرفا که شما زدی یه نمونش شما....خییییلی باز و آزادی

داخل خمینی شهر اتفاقا همه چادرین ولی مثه ما کهه اونجا زندگی نمی‌کنیم آره خودمم دیدم 

2731
همه لباس پوشیدن منو میدونن باززتر از اینم مهمونی رفتم خانوادگی  

خب توکه نهایت کار خودتو میکنی.  دیگه نظر خواستن چیه 😄😄😄اگه این وضع پوششت تو خارج کشور بود باز میشد گفت مسیله عادیه برا مردا. اما خدایی ادم بره تد جمعی وه همه چادرین به لباس باز بشینه اونم وقتی همه اعقتاد به حجاب دارن مردم تو جمع هست. فقط خودشو ضایع میکنه ازما گفتن 👋

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
اهمیت داره ولی همتون مثه مامانم میگید آخه 

خب ماکه دشمنت نیستیم عزیزجان فقط نمیخوایم پشت سرت حرف بد بزنن 

درضمن مامانتم حتماخیرتومیخواد بهش گوش کن 

من نمیگم چادرومانتوبپوش اماحداقل یه شلوارمناسب وبلوز مناسب بپوش اینا اصلا واسه مهمونی مختلط خوب نیس

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن
2738
آخه من یک عمر اینجور بودم به جز 11 ماه عقدمون که اجبارا چادر پوشیدم من حتی تو مهمونیا که مردا می‌رقص ...

با این همه تفاوت چطوری با شوهرت ازدواج کردی 🤔واقعا واسم عجیبه .قصدم فضولی نیستا چون خودمم مجردم و اصلا مثل شما ازاد نیستم پوشیده ام اما چادر دوست ندارم و هیچ نتونستم خواستگارایی که شرطشون چادر بودو کنار بیام .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706