2737
2739

وای خدا سرکاریم🤦‍♀️🤣🤣🤣

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عنوان یه کرونا گرفته میگم هیچچچچییی بدتر از وقتی نیس که نمیتونی نفس بکشی و اکسیژن خونت افت میکنه مرگ شرف داره به اوننننن

تو رو خدا مهمونی نرین

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2731
2738

بنظرم شلوار خوشگله ولی سعی کن سفید روش بپوشی بجای مشکی اگه قدتم کوتاه که حتما همون رنگ شلوار روشو انتخاب کن اگه ر شلوار بلوز یا تی شرت انتخاب کردی ترجیحا آستین جلقه ای و دکمه دار باشه یا یه تی شرت سفید کوتاه و نسبتا گشاد وای چقد نظر دادم ببخشید

فقط رو خشتکش پاره نیس اونم سال جدید مد میشه🙄🙄

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
به عنوان یه کرونا گرفته میگم هیچچچچییی بدتر از وقتی نیس که نمیتونی نفس بکشی و اکسیژن خونت افت میکنه ...

عزیزم چند روز طول کشیدخوب شی؟ بچه هم داری؟ من دیروز صبح لرز شدید کردم بعدشم بدن درد و سردرد

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

میدونم واسه شوخی گذاشتی 

هیچ خانمی به شخصیت خودش با پوشیدن همچین چیزی توهین نمی‌کنه 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706