2737
2739
عنوان

ای کسانیکه کرونا رو تجربه کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 69 پست
من دیروز صبح یهو لرز خیییلی شدیدی کردم وحشتناک ،دیگه چند تا پتو کشیدم روم و استامینوفن خوردم خوابیدم ...

من بدبختیم اینه شاغلم 

الان ۳ روز استعلاجی گرفتم تا برم تست بدم 

واقعا حالم بده نمیتونم بخابم.

از طرفی هم نمیشه به پرستارم بگم بیاد پسرمو نگهداره میترسم اونم درگیر شه فقط خودم باید جور همه چیو بکشم با همسرم که اونم بنده خدا امروز رف سر کار دیگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنگی نفس نداری؟ ماهم اول اینطوری بودیم بعدش بدتر شدیم  البته خدا نکنه بدتر بشی

فعلا نه ،واای واسه تنگی نفس چیکار کردین؟ 

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
من بدبختیم اینه شاغلم  الان ۳ روز استعلاجی گرفتم تا برم تست بدم  واقعا حالم بده نمیتونم ...

ای واای عززیزم،اره ما هم دیگه نمیشه بچه رو بدیم دست کسی. ممکنه ناقل باشه 

2731
فعلا نه ،واای واسه تنگی نفس چیکار کردین؟ 

رفتیم دکتر پدرمادرم بستری شدن  ریه هامون درگیر بود

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

شوهر من گرفت تهوع و سرگیجه شدید ضعف بویایی و چشایی هم نداشت

من و دخترامم نگرفتیم.شوهرمم اصلا دارو نخورد فقط استراحت و دمنوش اویشن و بهارنارنج و دمنوش سرماخوردگی با اب هویج و اب سیب و غذای مقوی

خودش خوب شد

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)
2738
واای یا امام زمان 😭خدا کمک کنه به هممون

ااااانترس چیزی نیس استرس نداشته باش فقط حواست خوب به علائمت باشه با دکترهم حرف بزن

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
خیلی حالم بده 😥😥😥😥😥 توروخدا برام دعا کنید تا همسرم میاد خونه مشکلی پیش نیاد

ان شاءالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد توکلت بخدا باشه ،منم امروز به شوهرم گفتم نره سر کار من نمیتونم از بچه مراقبت کنم اصلا حالم خیلی بده 

شوهر من گرفت تهوع و سرگیجه شدید ضعف بویایی و چشایی هم نداشت من و دخترامم نگرفتیم.شوهرمم اصلا دارو ن ...

خداراشکر

ااااانترس چیزی نیس استرس نداشته باش فقط حواست خوب به علائمت باشه با دکترهم حرف بزن

ممنون عزیزم چشم

ممنون عزیزم چشم

اینقد از کرونا نترسین ترسش بیشتر ادم و از پا میندازه

فقط مواظب تغذیه تون باشین مخصوصا مواظب کبد تون که چرب نباشه

حجامت عالیه ماهی یکبار 

و بخور جوش شیرین هفته ای یکبار برا کسایی که سالمن برا پیشگیری و اونایی که گرفتن روزی یکبار

تو اب در حال جوش یک ق چ خوری جوش شیرین بریزین و ۱۰ دقیقه بخور بدین

دلخوش باش به باریکه‌‌ ی نوری که از بین چین های پرده روی تخت تابیده.به کتاب نیمه‌کاره‌ی روی میز ...به داغی فنجانت در هوای سرد...دلخوش باش به دو صندلی که هنوز روبه‌رو‌ی هم‌اند.به تنظیم کردن زنگ ساعت برای صبح فردا...به دفترچه‌ی کوچکی که رویاهایت را نگه‌ می‌دارد!که معنیِ همین ریز ریزهای سادهشاید "زندگی ادامه دارد" باشد😍😍.مژده_خردمندان                                                    عزیزای دلم مهربونا لطفا یک صلوات برای حاجتم بفرستید اجرتون با حضرت زهرا (سلام الله علیه)

الهی زودی خوب بشی بخاطر بچتم شده قوی باش و روحیتو حفظ کن مایعات و سوپ و چیزای مقوی خیلی بخور برات حمد شفا میخونم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2706