2737
2739
عنوان

از خونه های آپارتمانی حالم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 101 پست
بخدا😂😂

خیلی سخته که😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو عزیزم اونجا جای همینکاره دیگه😂😂میخوایی تو اتاق ول بدم؟؟😂😂

میگه هرجا ول میکنی بکن فقط نذار من بشنوم

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏
2731
خودش وقتی میره دسشویی صداش دوکوچه پایین ترم میره ولی میگه توروخدا میری دسشویی حواست باشه ول ندی بدم ...

مردا خوششون نمیاد زناشون جلوشون تا این حد راحت باشن تلبته من خودمم خوشم نمیاد رومم نمیشه 

خدایا مواظب عشقم باش
خودش وقتی میره دسشویی صداش دوکوچه پایین ترم میره ولی میگه توروخدا میری دسشویی حواست باشه ول ندی بدم ...

جل الخالق به شوهرت 😂😂

از یه جایی به بعد دیگه روالش کن بابا

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2738
رابطه دارین بعد از ول کردن خجالت میکشی خدایی دغدغه ت تو حلق ترامپ

آره یه جوریه خجالت میکشم

مردا خوششون نمیاد زناشون جلوشون تا این حد راحت باشن تلبته من خودمم خوشم نمیاد رومم نمیشه 

منم 

میگه هرجا ول میکنی بکن فقط نذار من بشنوم

وای😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
آره خیلی الان منتظرم بره سرکار دیگه شکمم رسما داره حرف میزنه

عزیزممم 

جل الخالق به شوهرت 😂😂 از یه جایی به بعد دیگه روالش کن بابا

نه حتی برم دسشویی عادی دستاشو میذاره تو گوشش

2706