2733
2734
عنوان

کسی مشکل منو داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 24 پست
فقط اینوبگم که یه دختره توخوابگاه بود فکش برعکس شمایکم جلوبود  این عمل کرد واااای نمیدونی چققق ...

اره قبول دارم

ولی دیدم چقدر عمل سختیه. منظور دوره نقاهت بعد از عمله...

از خودت میگی یا مطمئنی؟ 

من رفتم گفت جراحی ولی من جراحی نکردم فقط فک بالامو ارتودنسی کردم الان اینقد خوب شده

پرورده کوردم ایلام خاکمه❤ تیکر کنکورمه😍توروخدا لایک نکنین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره قبول دارم ولی دیدم چقدر عمل سختیه. منظور دوره نقاهت بعد از عمله...

بهر حال جراحی سخته و قبول دارم مال فک خیلی سخت تره 

اما واسه اون خانوم واقعا ارزشش رو داشت چون خیلی بد بود

یوقت میبینی واقعا به اذیتش نمی ارزه

خدایاشکرت
من رفتم گفت جراحی ولی من جراحی نکردم فقط فک بالامو ارتودنسی کردم الان اینقد خوب شده

راس میگی؟ اول صبحی خیلی امیدوار شدم

یعنی ارتودنسی کردین خوب شد؟ البته برا من مشکل فک پایینمه. منم اصلا جراحی نمیکنم 

2728
راس میگی؟ اول صبحی خیلی امیدوار شدم یعنی ارتودنسی کردین خوب شد؟ البته برا من مشکل فک پایینمه. منم ا ...

منم مشکل فک پایینم بود بالارو که ارتودنسی کردم عالی شد

منم مشکل فک پایینم بود بالارو که ارتودنسی کردم عالی شد

خداکنه اوضاع بهتر شه برم سراغش

من ۲۱ سالمه دیر نیست برا ارتودنسی؟ من فک پایینم عقبه موقع حرف زدنم  فکم کج میشه. برا شمام اینطوری بود؟ حالا نمیدونم خیلی مشخصه یا من زیادی حساس شدم

خداکنه اوضاع بهتر شه برم سراغش من ۲۱ سالمه دیر نیست برا ارتودنسی؟ من فک پایینم عقبه موقع حرف زدنم & ...

من یه خورده جلو بود ولی دکتر گفت مشکل فکت با ارتودنسی بالا درست میشه که درستم شد. نه گلم ۲۱ دیر نیست

اخه اصلا نمیدونم انقدر هست یا من وسواس گرفتم همش ذهنم درگیره. با این اوضاع کرونا دندونپزشکیم نمیشه ر ...

دوتا مورد : اول اینکه همه انسانها فک پایین عقبتراز فک بالاست، دوم اینکه : زنان نژاد ایرانی فک کوچکی دارند که در مورد دندان عقل گاهی نفهته ظاهرمیشه که باید جراحی بشه ، اگر اذیتت نمیکنه کاریش نداشته باش

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دوتا مورد : اول اینکه همه انسانها فک پایین عقبتراز فک بالاست، دوم اینکه : زنان نژاد ایرانی فک کوچکی ...

ارتودنسی لازم دارم برای دندونام، خداکنه باهمین مشکلم رفع بشه. خیلی مشخص نیست ولی اذیتم میکنه