2733
2739
عنوان

💚💚صلوات برای سلامتی وظهور امام زمان هر تعداد که میتونین💚💚

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 89 پست
ممنون عزیزم  منم ۱۰۰ صلوات میفرستم💚

خواهش میکنم ،قبول باشه عزیزم ، الهی حاجت روا بشی  

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
صلوات فرستادم برای حاجت دلت خانومی  

ممنونم مائده جون مهربون...انشالله خدا حاجت قلب مهربونت رو بده

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم مائده جون مهربون...انشالله خدا حاجت قلب مهربونت رو بده

خواهش میکنم ،الهی آمین، مرسی از دعای قشنگت عزیزم   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2731
اره شرمنده د جاموند عزیزم همچنین گل من🍊🍂🧡😍🌻

دشمنت شرمنده مهربونم ، مرسی عزیزم    

2740
ده صلوات هم میفرستم به نیابت از طرف هر کدام از دوستانم: @نیکی000     @fftt   &n ...

قلبونت

ممنون عزیزم

منم برات میفرستم🌹🌹🌹

با هم مهربون باشیم زندگی کوتاهه شاید فردایی نباشه به همین راحتی!!!❤دلمرنجان که زهر دل به خدا راهی هستهرکه را هیچ به کف نیست به دل اهی هست،
ده صلوات میفرستم به نیابت از طرف هر کدام از دوستانم : @h_sadat     @sayeh6859   ...

مرسی دوست گلم😘😘😘

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
ده صلوات هم میفرستم از طرف هر کدام از دوستانم: @نگار1382     @nafasam1370   &nb ...

ممنون آبجی💖

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خواهش میکنم ،قبول باشه عزیزم ، الهی حاجت روا بشی    

همچنین عزیزم 💚🍀

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
@پفسه     @برهتودلی     @mahdis134    

سلام افسانه جان . وقتت بخیر . عیدتون مبارک . 

عزیزم منم ۵ گل صلوات میفرستم . 

سلام بر حضرت مهدی ع

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2706