2733
2739
عنوان

تفاوت زن و مرد.....

1073 بازدید | 8 پست

میشه شما بگین که چرا...::::

خانما باید بدنشون بی مو باشه در حالیکه آقایون شبیه سیب زمینی پشمالو میمونن اکثرا؟ و همون آقایون پشمالو هم از خانما این انتظارو دارن؟!....

چرا بعضی خانما به رابطه جنسی مثل وظیفه نگاه میکنن و بیشتر شبیه یه کنیزن تا همسر...؟

چرا این مردان که اکثرا انتظار دارن همسرشون زیبا و خوش اندام باشن در حالیکه خودشون واقعا داغونن و خانما تحت فشار این تفکرات غلط به این همه عمل جراحی و آرایش تو جامعه محکوم شدن...؟

چرا فکر میکنن خانما باید کار خونه انجام بدن؟؟

چراا  "کرم از خود درخته"؟!

اخه اصلا خود خانما  چرا ارزششونو تو ظاهر و زیبایی میدونن...؟ 

چرا مرد باید دختر مورد علاقشو اانتخاب کنن؟

چرا میگن دخترا پول پرستن؟....(این جمله واقعا توهین آمیزه)

چرا پر شده که خیانت تو ذات زن نیست و اگه مرد خیانت کنه مشکل از زنه؟!!!!!

و...

رها هستم یه سگ کوچولو به اسم طلا دارم همین دیگ، تولدم یادتون تره: ۲۳ ابان

چون جامعه مردسالاره

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊

چون اینجا ایرانه 

و قانون رو نر ها نوشتن

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جواب رسیدی بهمون بگو 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2731

اینا تفکراتیه که جامعه ی مردسالار تو ذهن یه عده کرده و اوناهم تکرارش میکنن

ما دل هرکیو شکستیم فردا‌ش دهنمون سرویس شد و فهمیدیم زمین گرده...😔ولی هرکی دل مارو شکست فرداش خوشبخت ترین آدم شد و فهمیدیم زمین پاره خطیست که در ما فرو می رود🥺😢/کاش یوزارسیف میومد عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟😢دنبه هایم کو؟😢         

دخترا پول پرستن رو خودشون میکنن میدونین چقدر تاپیک دیدم فقط طرف دنبال پول بود 

ااون یکیا میدونی بهداشت تو جامعه ما درست تعریف نشده که موی زاید ربطی به مردانگی و زنانی نداره 

بقیه تفکرات برمیگرده به تفکر آدمای عصرحجر

چون ازاول قانون رو آسه زن ننوشتن زنهای قدیم مردسالاربون. جامعه مامردسالارن حتی داخل کمیسیون‌های کشوری وجلسات زن نبوده تازگی‌ها ن هاروگذاشتن.دیگه اگرادامه بدم میان میکنم توگونی میبرنم😂😂😂😂😂

2738
دخترا پول پرستن رو خودشون میکنن میدونین چقدر تاپیک دیدم فقط طرف دنبال پول بود  ااون یکیا میدون ...

منظور موی زائد نیست

همه ی آدما دنبال پول هستن اما من  منظورم این بود که تو جامعه پر شده که دخترا به خاطر پول با هر کی ازدواج میکنن

همشون تفکرات عصر حجر بودن اما همچنان ادامه دارن(کسی به زبون نمیاره اما از رفتارهای غیر مستقیمشون میشه اینو فهمید)  

رها هستم یه سگ کوچولو به اسم طلا دارم همین دیگ، تولدم یادتون تره: ۲۳ ابان