2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم خیلی اذیتم میکنههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 39 پست

عجب خوبه من یه خواهر شوهر دارم زن برادرم هم هست از منم بزرگتره صداش در بیاد خانوادگش ج...ش میدیم البت ببخشید 

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
در ماه 6 یا 7 بااااار؟😲 چه خبره؟ حالا نمیخوام بگم کرونا ولی خداییش هم درس میخونی هم کار میکنی این ...

هفته ای یبار خونه مادر شوهرم توماه میشه4باز سه بار دیگم حساب کن مثلا کاری پیش بیاد

اینکه توپید خواهر شوهرم بدم اومد حرف من بده اونا خوب

والا منکه اصلا درک نمیکنم با پسر 20 ساله بحث میکنی، برادر شوهرم 25 سالشه تا حالا باهاش اصلا بحث نکردم فقط سلام میکنم بهش، چون دیدم بقیه رو چطوری ضایع میکنه

اینکه توپید خواهر شوهرم بدم اومد حرف من بده اونا خوب

حق داری عزیزدلم من ب جای توحرص خوردم😐

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2738

خواهر شوهرمنم یکیشون این طوری بود، جوابشو میدادم اعصابم ب هم‌میریخت که چرا باهاش دهن ب دهن شدم، جواب نمیدادم میسوختم، ولی ب نظرم اعتماد ب نفستو ببر بالا به قول اون دوستامون جواب نده. چون اونا هر حرفی ب ذهنشون برسه به دهنشون میارن ولی ما این طوری نیستیم، تا جایی که میشه دور شو ازشون عوض نمیشن، ادب هم نمیشن تا آخر همینن

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد