2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم خیلی اذیتم میکنههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو هرچی جواب بدی اون با بیشعوری جوابتو میده، تو به عنوان یک بانو بنظرت در شأنته که هی بخوای با یه پس ...

من میخواستم خودمو خشک وجدی نشون ندم اینا فرق شوخی وگستاخی رو نمیدونن

من میگم خودم وشوهرم ولی نمیزارن

خوب پس توهم شو عین خودشون ادمی ک شعورنداره واصعا متوجهرهیچی نمیشه باید ی بار بشی عین خودش تاعاقل بشن

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2738

من خداروشکر خواهرشوهرندارم وگرنه میخوردمش😂😂نمیدونم چرااصلا خوشم نمیاد ازخواهرشوهرا خداروشکر گیرمم نیومد 

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏

خودتو در حد یه پسر نوجون پایین میاری کل کل میکنی. خب الان معلومه داره کاست متلک جدید اماده میکنه

وقتی متلک میپرونن انگار هیچی نمیشنوی سرش به سنگ بخوره ضایع بشه چن بار تکرار نمیکنه

خوب پس توهم شو عین خودشون ادمی ک شعورنداره واصعا متوجهرهیچی نمیشه باید ی بار بشی عین خودش تاعاقل بشن

اینکه توپید خواهر شوهرم بدم اومد حرف من بده اونا خوب

2706