2733
2739
عنوان

اگه تو خونه تنها نشسته باشین و یهوو صدای...از کنارتون بشنوین

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😂😂😂😂

من میترسم حتی بخندم باور کنید چون دوماه پیش به یکی شون فحش دادم وسیله هام گم میشد و هی لعنت میفرستادم دور از جون اون ماورایی عزیز ، دوماهه انگار یکی زده پس کله م و تو خونه بستری ام

شاید باور نکنید ۲۰ سال پیش خونه ی پدیریم ، منو داداشم هر روز بوی باد خفن میشنیدیم هر دو تنها خونه بو ...

من الان یه مطلب توی نت دیدم نوشته یود حزوانات خونگی باد میدن

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
من میترسم حتی بخندم باور کنید چون دوماه پیش به یکی شون فحش دادم وسیله هام گم میشد و هی لعنت میفرستاد ...

جدی میگی وای من خیلی ترسوام اماخیلی دوس دارم ازدنیای ماوراء سردربیارم یعنی فک میکنی کاراوناست یادیدی واقعا عزیزم میسه توضیح بدی من عاشق این چیزام ک بشنوم

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏
2738
جدی میگی وای من خیلی ترسوام اماخیلی دوس دارم ازدنیای ماوراء سردربیارم یعنی فک میکنی کاراوناست یادیدی ...

خب یه وسیله ای داشتم تمام وسیله هام و نزدیک ده بار زیرو رو کردم با دقت گشتم پیداش نکردم اعصابم خراب شد فحش دادم گفتم تویی که نامرئی هستی برش داشتی خیلی لعنت کردم روز بعد مطلق افتادم بدون دلیل هنوزم کامل خوب نشدم چهل و پنج روزی میشه ولی دوروز پیش خیلی ازش معذرت خواهی کردم امروز هم از کنار گردنم دود بلند شد فکر میکنم منو بخشیده، امروز گیجی نداشتم حالم بهتر فقط یه کمی درد اونم تا دوسه روز دیگه به نظرم خوب میشه

خب یه وسیله ای داشتم تمام وسیله هام و نزدیک ده بار زیرو رو کردم با دقت گشتم پیداش نکردم اعصابم خراب ...

وای چ وحشتناک یعنی هستن هنوز توخونه ها اخه الان توهرخونه ای قرانه 

(خوشبختیم وقتی تکمیل شد ک تواومدی توزندگیم بهترین همسردنیا) 💕💋عاشقتونم همسرم پسرم خونوادام برای سلامتیشون ی صلوات میدید عزیزان🙏