2737
2739
عنوان

یکیودورا دور دوست داشتم امشب فهمیدم عقدش بوده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 26 پست
اگه دوستت داشت ولت نمی کرد پس بش فک نکن

اشنانبودیم بهم پیش داد میخواست اشنابشیم گف هدفم دوستی نیست ولی تقصیرخودم بود چون گف شب عاشورا بگو کجایی بامامانم بیام ببینه مامانم منم گفتم نه😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم شکست عشقی و جدایی سخته همه بمن میگفتن گذر زمان حلش میکنه.... ولی فقط کمرنگ میشه و یکم ک ب ...

😔😔عکساشونو تواینستادیدم اتیش گرفتم دختره روهم میشناسم ...حداقل مجردنبودم این همه ناراحت نمیشدم چون قصد داشتم برم سمتش درست زمانی ک خواستم برم دیدم عقدکرد

2728
خدا صبر بهت بده💔 بازم خیلی دل نبسته بودی عزیزم سعی کن بهش فکر نکنی

اره دل نبسته بودم ولی همیسه گوشه ی ذهنم بهش فکرمیکردم قصد داشتم برم سمتش بدموقعی فهمیدم ازدواج کرده دلم آتیش گرفت

2738
منم یکیو دوس دارم ..چند شب پیش یکی از دوستام برا اینکه اذیتم کنه الکی گفت طرف عقد کرده...نمیدونی چ ح ...

😭😭کاش واسه منم دروغ بود...ولی نیس عکساشونوتواینستادیدم دختره روهم میشناسم...خیلی دلم آتیش گرفت

اره دل نبسته بودم ولی همیسه گوشه ی ذهنم بهش فکرمیکردم قصد داشتم برم سمتش بدموقعی فهمیدم ازدواج کرده ...

اتیشش چند ماه بیشتر نیست عزیزم

منم یه غلطی مثل تو تازه بددددتر از تو کردم

تا اخر عمرم خودمو نمیبخشم خیلی دیوانگی کردم خیلی

مسیر زندگیم به کل تغییر کرد

ولی همش چندماه اول تو هپروت بودم

عادت میکنی؛ مثل مرگه ...

اتیشش چند ماه بیشتر نیست عزیزم منم یه غلطی مثل تو تازه بددددتر از تو کردم تا اخر عمرم خودمو نمیبخش ...

😔😔میدونم گلم ولی الان داغونم وبدترازهمه کسی توزندگیم نیست وتنهام این بیشترعذابم میده 😭😭