2733
2734
عنوان

عقد😍😍😍😍

298 بازدید | 24 پست

بچه ها ما الان چند مدتیه باهم صیغه محرمیت خونده بودیم الان قراره۲۸ابان عقد خصوصی بگیریم بیاین یکم راهنمایی کنین به مامانم میگم میگه بگو بیان خونه رو تزیین کنن😐😐

میشه راهکار بدین 😍😍😍😍

مباااارکههههه

ایده برای چی گلی؟! 

تزیین؟! 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بله هر دو لطف کنید ممنونم😍😍😍 یا بگین چیکار کنم بهتر میشه

اگه توی خونه میخوای عقد بگیری ببین اول چقدر میتونی هزینه کنی

اگه اوکیه هرچقدر ک بخوای ک برو توی شهرتون ببین کجا هست ک تزیین مجالس داشته باشن احتمالا ی سری گل فروشیا هم دارن

اگرم میخوای کم خرج تر باشه خییییلییییییی راحت میشه با خریدن استند و پارچه حریر و گل و اسفنج، خودت ب سلیقه خودت تزیین کنی شیک هم میشه

من واسه عقدم خودم تزیین کردم خیلی راضی بودم

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2738
گفتم عقد خصوصی 

خصوصی غیر خصوصی نداره جاانم 

خدا شاهده من خاله ام ک دیگ درجه نمیشه براش گذاشت  از نزدیکی راحتیش باخانوادمون رفت امدش کرونا گرفته بود نگفته بود انتقال داد ب برادرم مادرم

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
اگه توی خونه میخوای عقد بگیری ببین اول چقدر میتونی هزینه کنی اگه اوکیه هرچقدر ک بخوای ک برو توی شهر ...

ممنون گلم 😘😘نه تبریزیم هزینش مهم نیست از شانس من افتاد تو کرونا عوضش قرار شد اون طرف جشنو مفصل برگزار کنیم

ممنون گلم 😘😘نه تبریزیم هزینش مهم نیست از شانس من افتاد تو کرونا عوضش قرار شد اون طرف جشنو مفصل برگ ...

ایشالا بسلامتی

ایشالا خوشبخت و عاقبت بخیر بشید

سر عقد واسه منم دعا کن 😘

خصوصی غیر خصوصی نداره جاانم  خدا شاهده من خاله ام ک دیگ درجه نمیشه براش گذاشت  از نزدیکی ...

حالا به عمه و عموم گفتیم کلی ناراحت شدن یه دختر دارین اونم اینطوری با این شرایط میخواین عقد بگیرین خصوصی🤣البته اینم بگم خودشون جزو کادر درمان هستن بی فکرم نیستن

2706