2737
2739
عنوان

فکرم درگیره در مورد شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 436 بازدید | 33 پست

وقتی گوشیش توودست شمابوده و حتی نگفته بده بهم ویا پیگیر نشده مطمئناً داری الکی شک میکنی اگر چیزی بود گوشیو براحتی دراختیار شما نمیزاشت.  بیخود ناراحتی پیش نیار و ذهنتو درگیر نکن .شاید مشتری باشه  ما اینهمه مشتری خانم درزمینه کار داریم که مدام با آقایون درارتباط هستن

بنظرت اگر بخودش شک داشت گوشیشو میزاشت دست بگیری

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارتون اشتباهه تجسس در گوشی همسر شک نکن داری اشتباه فکر میکنی بنده خدا شغلشه مشتری خانوم داشته شاید ...

شوهرم خیلی به این چیزا حساسه و همیشه به دوستای خونوادگیمون واقعا مثل خواهر نگاه میکنه و اصلا نسبت به من بد دل نیس ولی چه کنم با این حس بد

دخترم دنیای من♥️
عزیزم شاید مشتریش بودە از دید من تا حالا هیچچچ چیزی مشکوکی ندیدین شاید اون یە مێس هم ک میگید انداختە ...

نه اتفاقا امشب مغازش بود بهش پیام دادم دخترم اذیت میکنه سریع اومد سام بردتمون بیرون چون اثاث کشی دارم خسته ام

دخترم دنیای من♥️
2728
شوهرم خیلی به این چیزا حساسه و همیشه به دوستای خونوادگیمون واقعا مثل خواهر نگاه میکنه و اصلا نسبت به ...

آفرین به همسر گلت خدایی مرد خوبیه دیگه قدرشو بدون شیطون رو لعن کن ارامشتو بهم نزن تجسس نکن بدترین اشتباهه لذت ببر از زندگیت 

آفرین به همسر گلت خدایی مرد خوبیه دیگه قدرشو بدون شیطون رو لعن کن ارامشتو بهم نزن تجسس نکن بدترین اش ...

باشه عزیزم ممنون از حرفای خوبت مثلا همیشه پیام میاد میگه ببین پیام چیه یا امروز از صبح تا شب گوشیش تو کیف من بود و خودش بیرون بود

دخترم دنیای من♥️
ببخشی اشتباه نوستم شوهرم سه بار تماس گرفته بود یکبار دو دقه حرف زده بود دوبارشم چند ثانیه

خب دیگه عزیزم اگر باطرف کاملا شناس بود ک اینقدر مکالمه خلاصه نمیشد فداتشم مطمئن باش درزمینه کار بوده  الکی داری شک میکنی و انرژی منفی بخودت میدی. برو پیشش راحت بخواب 😜

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2738
نه اتفاقا امشب مغازش بود بهش پیام دادم دخترم اذیت میکنه سریع اومد سام بردتمون بیرون چون اثاث کشی دار ...

همسر من یه عالمه همکار خانوم داره کارشم جوریه که با کلی شرکت و منشی هاشون در ارتباطه تو واتساپش از هر ۵ تا یکی الی دوتا خانم بهش پیام دادن کاری ولی من به همسرم مطمئنم 

《می گویند :عشق خدآ به همه یکسان است ولی من میگویم مرا بیشتر از همه دوست دارد واگرنه به همه یکی مثل تو میداد》    
خب دیگه عزیزم اگر باطرف کاملا شناس بود ک اینقدر مکالمه خلاصه نمیشد فداتشم مطمئن باش درزمینه کار بوده ...

من اصلا مشکلی ندارم که تو زمینه کار با زن حرف بزنه من خودم مثلا خرید اینترنتی میکنم یا یوقتایی کاری پیش میاد با مرد حرف میزنم اصلا بد دل نیستم ولی چون دیدم اول همسرم زنگ زده یجوری شدم

دخترم دنیای من♥️

اوف چرا انقد فضولی من شوهرم گوشیش خودشو تیکه تیکه هم کنه  نمیرم ببنم کیه اصلا هم حساس نیستم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706