2733
2739
عنوان

عفونت واژن

74 بازدید | 8 پست

بچه ها تازه فهمیدم عفونت واژن دارم و الان عنبر نسا دود میکنم و ترشحات زرد رنگ و چسبناکی از واژنم خارج میشه موقع رابطه هم واژنم خشک میشه و میسوزه پریودم هم دوهفته عقب افتاده یعنی به خاطر عفونت ام عقب افتاده؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
پماد واژینال بگیز بزن...موقع رابطم ژل زوانکننده ایموشن

الان عفونت دارم ؟ دلیل عقب افتادی پری ایم هم همینه؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ازه ..حتما برو دکتر ی سونو هم بده ..

آره میخوام برم چکاپ منتظرم این کرونای لعنتی کم بشه

گرمیجات زیاد بخور خوب میشی کلا

برای پریم چیکار کنم استرس میندازه عقب؟

آره میخوام برم چکاپ منتظرم این کرونای لعنتی کم بشه

تا تو وایسی کرونا تموم بشع بلایی میگیرت دوستم زیر دلش همش درد میگیرف هی بش گفم برو دکتر نمیرف ت نگو‌ کیست داشته یهودوماع بعد کیست ت شکشمش میترکه خدا بش رحم کرد

2738
برای پریم چیکار کنم استرس میندازه عقب؟

ببین گرمیجات بخور هم استرست هم عفونتت هم هر چیز دیگه ای که خودت ازش خبر نداری هم درمان می‌کنه.فقط تا ۳ماه مداومت داشته باش.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم