2733
2739
عنوان

این کاربر معرکس یجوری مشخصاتمو گفت کپ کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 241 پست
ممنون 😍نه بابا حس ششمم نه ولی یه چیزایی میگم بر اساس طالع راستی من ب هر حس ششمی میرسم میگم یه خبر ...

حس میکنم که از نظر کار خیلی برات خوب شه حالا نمیدونم حسم چه قدر گرفته 😘

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@گل_دختر99   من ازت سوال  پرسیدم ج ندادی☹من این ماه باردار میشم ؟جنسیتش چیه؟و اونی ک تو ...

به نظرم خیلی طول نکشه تا باردار شی حالا نمیدونم همین ماه هست یا نه😍😍😍😍😍فکر کنم پسر هر چند تو جنسیت خیلی دقیق نیستم😄😄😄

به نظرم طول بکشه تا ببینی گلم 

ببینممم👁️👁️  🌹 از این کاربری دو نفر استفاده میکنن 🌹
2731
نه یه طرف از خانواده ها ب شدت ناراضی هستن اگرم یه درصد اتفاق بیوفته ب مشکل جدی میخورن و نمی تونن زن ...

ممنون فداتشم😍😍😍😍😍😍😍😍

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
فکر نکنم گلیییی اگرم نباشیی خیلییی زود میشی خیلی🤗 

عزیزم من مادر میشم؟زود یا زمان بره؟

میشه خواهش کنم بگی

چشم انتظار جوابت میمونم عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
دیوونه 🤣🤣🤣🤣🤣پوکیدم از خنده 🤣🤣🤣 من متعلق به همه م 🤗🤗🤗🤗😎😍🙈

تروخدا تروخدا بگو من با کی ازدواج میکنم بگو اسم شوهرم چیه 

تروخدا یا اصلا ازدواج میکنم یا نه 

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
2738
به نظرم خیلی طول نکشه تا باردار شی حالا نمیدونم همین ماه هست یا نه😍😍😍😍😍فکر کنم پسر هر چند تو جن ...

تروخدا تروخدا بگو من با کی ازدواج میکنم بگو اسم شوهرم چیه 

تروخدا یا اصلا ازدواج میکنم یا نه 

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...

لایکم کنید

به نظرم خیلی طول نکشه تا باردار شی حالا نمیدونم همین ماه هست یا نه😍😍😍😍😍فکر کنم پسر هر چند تو جن ...

گل دختر جان من خیلی بیمارم خیلی ؛ حست چی میگه آیا من سالم میشم ؟ 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه

@گل_دختر99    

2706