2733
2739
عنوان

دیگه خودمم بدم اومد از خودم🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 19 پست
من خیلی غررررررر میزنم خودم از خودم خسته شدم ...من از وقتی بچه دار شدم این طورشدم ..وقتی خونه نیست د ...

غر‌نمیزم فحش میدم

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

عزیزم همین که احساس بد داری از رفتار تند نشونه خوبیه حتمن ویژگی‌های خیلی خوب هم داری که عاشقته ولی یه چیزی بهت بگم من شوهرم همین جوریه و من برعکس تو دعوا من لال میشم اون داد و فریاد میکنه باورت نمیشه با اینکه دوسش دارم ولی چه قدر حرفاش تو عصبانیت اذیتم میکنه شماهم خودت کنترل کن عزیزم حتمن مطمئن باش میتونی من که هنوز خیلی دوسش دارم ولی واقعا این اخلاقش رو مخمه نمیتونه جلو خشمش بگیره

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه شوهر عين مال من گيرت بياد ميبيني شوهرت فرشته بود 

ببين من حتي اجازه نميدم به خودم كه به شوهرم بگم تو

اون يه بار گفت بيشعور تا يكماه جامو عوض كردم پيشش نخوابيدم 

حرمت زندگيتو نگهدار وگرنه ميره احترام رو از يكي ديگه ميگيره 

شوهر من بشدت عصبي و داغونه نميشه با لحن بد باهاش حرف زد چه برسه دادوفحش،قشنگ مرده و زنده ي ادمو ميشوره چون ميگه بي احترامي بي احترامي مياره

نكن دختر نكننننننننن

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2731