2737
2739
عنوان

سلام آبجی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو امضام نوشتم که این حرفا رو نزنید و اشتباه چیزی نفرستی

😑آه دیدی گفتم 

هی میان دست میزارن رو من .

اسی نگفتی درد دلت یادت رفت 🤪

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
نه به جان خودم،از دروغ بدم میاد

خوووو تو گفتیو باور کردم مثل خودش حرف میزنی   

سر هرکسیو شیره بمالی سر منو کسی نمیتونه شیره بماله 

چون من دست همه رو از پشت بستم 

ولی خداییش شب اومدم پیام بدم بهت دیدم پیام نمیره دیدم لغو شدی 

حالا بگو لغو شدی یا ترکوندنت ؟؟؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2740
هرکی خوابه خوش به حالش،ما به بیداری دچاریم

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
هرکی خوابه خوش به حالش،ما به بیداری دچاریم

ب سوسانو بگو برات لالایی بخونه 😂😂

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

نی نی سایت یه جاییه که همه میتونن بیان و درد و دل کنن همه میتونن بیان حرفایی که رو دلشونه و نمیتونن به کسی بگنو اینجا بگن و درد دل کنن آقا و خانمم نداره چه اشکالی داره همه باهم رفیق باشیم و اگه تو یه مشکل تجربه مشابهی داریم گره از کار هم باز کنیم یا اینکه بهم دلداری بدیم تو رو خدا ول کنین حرف محرم و نامحرمو مگه همو میبینید والا من خودم شوهر دارم بردار و پدر و برادر شوهر به خدا مردا هیولا نیستن  

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
😑آه دیدی گفتم  هی میان دست میزارن رو من . اسی نگفتی درد دلت یادت رفت 🤪

اول اینکه ایا توی تهران اموزشگاه یادگیری تعمیرات لوازم خانگی،کولر و یا از این قبیل کسی میشناسه،توی این شرایط کرونا ایا دایر هستن یا نه

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید
خوووو تو گفتیو باور کردم مثل خودش حرف میزنی     سر هرکسیو شیره بمالی سر منو کسی نمیتونه ...

امیدوارم توی زندگیت موفق و همینطور زرنگ باشی ولی در این مورد اشتباه میکنید

1401/01/01 __پسرم دقت کنید استیکر اشتباه نفرستید
امیدوارم توی زندگیت موفق و همینطور زرنگ باشی ولی در این مورد اشتباه میکنید

باشه مرسی 

حالا چرا کتابی حرف میزنی ؟؟  

2706