2737
2739
عنوان

واااای تاپیک بهار و داریوش دروغ بود؟؟؟؟ 😭😭لهنتی دو روزه افسردم بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 52228 بازدید | 729 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو روخدا خلاصه بگید چی بود اون تاپیک من مردم از کنجکاوی از دیروز دارم میپرسم

گلبهار داستان عشق18سالشو نوشته باد با داریوش

خیلی حساس و ظریف

پنج روزم طولش داد تا تمومش کنه

آخر داستانشم شوهرش تو خواب سکته میکنه و میمیره

حالا مشخصه ک دروغ بوده عکسایی ک گذاشته مال بلاگر ترکیه ای بوده آخه عکسارو گذاشته بود میگف خودشو شورش و بچشن

حالام نی نی سایتیا زیر پست اون بلاگر رفتن پست گذاشتن ک همچین اتفاقی افتاده اونم میخواد از گلبهار ب جرم سو استفاده از عکسش شکایت کنه

ممنونم خدا جون...
2728
2740
یکی کامل توضیح بده این گل بهار که بود و چه کرد  الله اکبر  چرا هیچکی نمیگه

داستان زندگیش بود که با عشق با شوهرش ۱۰ سال زندگی کرد بعدم شب گویا تو خاب در اثر ایست قلبی میمیره، با دو تا دختر 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
واااای خدا کبری دیگه کیه🤯🤯

همون بلاگرترکیه ای ک بهار عکسشوگذاشته بوددیگ

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍