2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😔خدا رحمتش کنه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2728

روحشون قرین رحمت الهی...انشالله خدا بشما هم صبر بده...به این فکر کن که روح آدما تو دنیا درعذابه...درحالیکه الان آزاد و راحته..همه مون واسه رفتنیم...هیشکی موندنی نیست...همه مون ی روز میریم پیش عزیزان از دست رفته..

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲

خدا بیامرزدش 

من مادرم و وقتی پنج سالم بود از دست دادم و پدرم و سه ماه و بیست روز پیش هنوز دلم مثل گلوله آتیش میشه وقتی یادشون میفتم 

فقط خدا به دلت صبر بده (به من که نداده)

لطفا پدر و مادرم  را یه فاتحه مهمان کنید  
2738

هم دردیم. منم مادرم و ۵ ماهه از دست دادم.خدا رحمتشون کنه. راستش و بخای هیچ جوری نمیتونی خودت و آروم کنی فقط  روزا رو شب میکنی شب و صبح تا زندگی بگذره. مرگ مادر خیلی دردناکه. امیدوارم بتونی باهاش کنار بیای

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺