2737
2739

یک‌مدت کم فعالیت بودم اما انرژی رو بازیافتم 

با روشهای متعادل 

شکر خداوند 

دوستان سوالی باشه درخدمتم فقط پی وی خیر

همینجا بپرسید به نوبت پاسخ میدم در حد اطلاعات خودم

انشاءالله

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

هروقت دکی شدی بیا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

سلام گلم خدا تو رو رسوند من یه خواستگار دارم شرایطش عالی و فول هست 

ولی دو دلم 

واقعیتش من الان یکی رو دوس دارم ولی اون اصلا منو دوست ندارم حتی نگام نمیکنه 

موندم چیکار کنم‌میشه راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم خدا تو رو رسوند من یه خواستگار دارم شرایطش عالی و فول هست  ولی دو دلم  واقعیتش ...

عشق یک طرفه ب هیچ عنوان پاسخگو نیست.عشق حرف اولو میزنه.و وقتی فقط یکطرفه باشه زیان های زیادی میزنه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731
هروقت دکی شدی بیا

رشتم ربطی به این‌موضوع نداره دوست من

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
سلام گلم خدا تو رو رسوند من یه خواستگار دارم شرایطش عالی و فول هست  ولی دو دلم  واقعیتش ...

عزیزم 

شما قصدتون ازدواجه ؟  کلا؟؟ 

بله 

عزیزم ازدواج موفق یعنی همونقدر که شما ایشون میخوای ایشونم شمارو بخوادایشونم اگر شما رو میخواست 

وقتی میشنیید شما خواستگار داری جلو میومد 

البته من سطح روابط با اون آقایی که که دوسش داری رو نمیدونم ولی انتهای رابطتتون برای شما تحقیر خواهد بود 

خواستگار جدیتو بچسب 

وقت با ارزش ترین دارایی بعد سلامتی 

پس خرج کسی کن که لیاقت داشته باشه

2738
عزیزم ازدواج موفق یعنی همونقدر که شما ایشون میخوای ایشونم شمارو بخوادایشونم اگر شما رو میخواست  ...

ممنونم از حرفات عزیزم دقیقا راس میگی اون طرف که میگم فامیل هست اگه دوستم داشت این همه سال بهم ابراز محبت و... میکرد 

ایشالله هر چی خیره همون بشه