2737
2739
عنوان

چجوری ب شوهرتون محبت میکنید؟

717 بازدید | 71 پست

سلام دوستان 

روش خاص محبت کردنتون چیه که شوهرتونم عاشقشه 

مثلا من همیشه توماشین یاذستش میگیرم یادستم میزارم روپاهاش یاسرم میزارم روشونش  

...... بگید شماها چکارا میکنید یاهمسرتون چکارا می‌کنه 

لياقت نداره 

هرجوري محبت ميكنم پشيمونم ميكنه دلم ميشكنه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دستاشو میگیرم هروقت کنارش میشینم خیلی خوشش میاد

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2731
2738

والله اگه تو ماشين اينكارا را بكنم مسخرم ميكنه

مطمعنم قطعا ميگه خجالت نميكشي سرت ميزاري رو شونم

البته تو مسافرت و اينا ك خواب باشم نه

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

والا من میپرم بغلش یا گازش میگیرم یا بوس بوسش میکنم از هر ده تا بوس یکی رو زورکی جواب میده اصلا تو فاز رمانتیک بازی نیست اصلاااااا 

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2706