2733
2734
عنوان

عامو بیا برو دست خدای مهربون😒😒😒😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 97 پست
من زی زی گولو هسم الان تازه جوابمو داد همینو گفته؟

نميدونم پس شايد شما نبوديد يكي ديگه بوده كامنت گذاشته شوهرتو دزديدن

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا فهمیدی دروغه؟

کاراگاهان همیشه درصحنه حاضرن مثل خودم😌با یه سرچ تو گوگل عکس بلاگر واسم بالا اومد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2728
اون خانم صاحب عكس گفته داره دنبال اين سايت ميگرده فهميده يه ايراني عكساشو برداشته

جریانش چیه. ب منم بگید

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
وایییی بیا انقد ریپ زدین گندشو دراوردین حالا چی بهتدن دادن خدایی با تونیسام عزیزجان.با بچه هاه ...

شوكه شدم اولش فك كردم با مني😂 واقعا آبرو ايرانيا رو بردن بعضيا خيلي بهش چرت و پرت گفتن و فحش دادن

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
2738
نميدونم پس شايد شما نبوديد يكي ديگه بوده كامنت گذاشته شوهرتو دزديدن

اره ریپلایای همون کامنتو بخون الان دوباره ب منم ی چیزی گفت ببین چی میگع؟ ممنونم❤️

ببخشید انقدر هول هولکی و بدون خداحافظی رفتم مجبور شدم دوستون دارم دلم واستون تنگ میشه 🤗🤍
کاراگاهان همیشه درصحنه حاضرن مثل خودم😌با یه سرچ تو گوگل عکس بلاگر واسم بالا اومد

چه زشت ینی قضیه فراملیتی شده ؟😂

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خب شاید فقط عکس الکی بوده 

متن چی؟

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

لامصب بدجو  گذاشتمون سرکار😂😂🤣تاصبح نشستم واسه شوهرم تعریف کردم گفت سرموبردی بااین سایت مسخره ت😐😐😐تازه داخل نت داشتم دنبال دلایل ایست قلبی میگشتم😁😁😀🤣🤣بعدبهش پیام دادم چقدر پیام دوستی داد گفتم دوستای خوبی بشیم تو درد زیاد کشیدی😑😶

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
جریانش چیه. ب منم بگید

يكي يه تاپيك دروغ زده بود و عكساي يه خانم تركيه اي رو گذاشته بود گفته بود خودشه حالا اون خانمه فهميده

2706