2733
2739
عنوان

از فردا یه کاری رو میخوام انجام بدم 💗

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 131 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خودت به آرزوهات به زندگیت به هدفت بگو آره، آره به آرزوهام آره به زندگیم آره به خودم آره به هدفم آره من میتونم از هیچ چیز نترس فوقش اون اتفاقی که میخوای نمیوفته تجربه کن از تجربه کردن و شکست خوردن نترس چون تو به دنیا اومدی که بتونی به دنیا اومدی که تجربه کنی به دنیا اومدی که بترسی و از ترس هات تجربه های بیشتری کسب کنی هر روز با خودت تکرار کن من میتونم من میتونم، یادت نره با رویا بخوابی و با هدف بیدار بشی!

(خوبه گفتی یه جمله😁شرمنده اگه خیلی شد چون این حرفا رو خودمن خیلی تأثیر گذاشته) 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2731

جمله ای که تو اوج افسردگی و ناامیدی منو نجات داد این بود

"خودتو دوست داشته باش"

جمله ساده ایه ولی کلی معنی و مفهوم پشتشه باعث شد آدم بهتری شم و از اول شروع کنم❤

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

یک دیوار دور خودت بکش یه حریم!!!! 

به هیچکس اجازه نده وارد حریمت بشه حتی عزیزترین ها 

اونوقت مهربونه باش با همه 

یه چیزی هم میگم خیلی عکس العملشو تو زندگیت میبینی خیر خواه باش نه فقط خودت و خانواده و دوست... با همه 

اینجور قشنگ تره 

2740
ب منم چسبید این این جمله😍😍 مرسی

قربونت😙

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706