2733
2739
عنوان

روز جمعه ایی چطور گذشت واستون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 132 پست

مادرم از صبح پیشم بود تا ساعت ۸شب . 

همسرمو  فقط واسه نه نهارو شام دیدم بعدم خسته بود ساعت ۹خوابید

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

فقط خرید کردیم 

یه عالمه ترشی خریدیم😍

میوه و لبنیات و خوراکی خریدیم 

بعدش رفتیم ناهار خوردیم و اومدیم خونه 

البته شوهر من هرروز خونه ست و هرروز برام مثل جمعه میمونه

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈

من 

گوشی 

تخت...

پتو

نوروتیک... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
خانوادم رفتن بیرون و منو نبردن😊 از ساعت ۶تا ۱۱شب خوش میگذروندن:))))) منم توی این چندساعت گریه میک ...

اخی😢

خدایا به من و عشقم نی نی خوشگل و سالم بده خیلی خیلی زود 🙇‍♀️🙋‍♀️👨‍👩‍👧👪

عالی.صبح رفتیم با همسری سرویس غذاخوری گرفتیم.عصر هم رفتیم بعد از یک سال دوتا مانتو گرفتم سه سایز کوچیکتر 🥰🥰

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
ای بابا چرا؟

چون یه روز خوش ندارم تو سن ۱۹ سالگی عین یه پیرزن ۹۰ ساله شدم هیچ ذوق و شوقی ندارم همش آرزو ب دلم😔😔😔😔

اعتقاداتت را برای خودت نگهدار و انسانیت را به تمام دنیا نشان بده!

من شوهرمم سر کار بود

یهو میبنم ساعت دو اومد 😍😍😍😍😍

همیشه ۴.۵ میاد  کلی ذوق کردمم

میبنم برام ی بسته نوار ☹😃

وخ ما اورد.سوپریز شدم🤑🤑🤑

بعد هم ی چرت زدیمم

ساعت ۵ رفتیم بیرون خرید خونه کردیمم

البته نفر سوم هم هست دخمل 

شب هم جگر وسیب سرخ کرده زدیم فیلم هندی بعد اونها لالا من  نی نی سایت😃

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
2706