2733
2739

من امشب بچه ام رو اذیت کردم عذاب وجدان من بیشتر خدایی.اخه شلخته ونامرتب هست.وشوهرم از پشت اون دراومد.انقد گریه کرد امشب شوهرم گفت خوب میمیره برو ساکتش کن .خوب هم تقصیر کاره هم برم معذرت بخوام.ولی بازم خیلی ناراحتم . 

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
مادر مهربونه،بخشنده ست...برو از ته قلبت ازش معذرت بخواه.دستشو ببوس بهش بگو به دعای خیرش احتیاج داری ...

به نظرتون مرتب کردن وجمع وسایل اتاق دختر 7ساله با کیه .خودش نباید منظم باشه.باید همیشه ساپورت شه.نباید حس مسئولیت پذیری داشته باشه.؟

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره حق باتوعع

مادر وقتی بچش گریه میکنه ها جیگرش اتیش میگیره حتی اگر مقصر باشه بچه .یا نباشه.روانم امشب به هم ریخت خدا از سر تقصیرم بگذره.

2742
به نظرتون مرتب کردن وجمع وسایل اتاق دختر 7ساله با کیه .خودش نباید منظم باشه.باید همیشه ساپورت شه.نبا ...

ارتباط کامنت شما رو با کامنت خودم متوجه نشدم!

اما بطور کلی ی دختر 7 ساله دیگه خیلی چیزها رو تشخیص میده.و مرتب کردن اتاقش کار سختی نیست اما نباید انتظار بره مثل ی کدبانو اون کار رو انجام.بده...ولی بهرحال مسئولیت پذیری رو از همین سنین باید یادگرفت!

ارتباط کامنت شما رو با کامنت خودم متوجه نشدم! اما بطور کلی ی دختر 7 ساله دیگه خیلی چیزها رو تشخیص م ...

مرسی دیدم واسه استارتر قشنگ توضیح دادید گفتم شاید جواب سوال من رو هم قشنگ بدید .ممنونم از نظرتون.اخه منم امشب عذاب وجدان داشتم بابت گریه دخترم

مرسی دیدم واسه استارتر قشنگ توضیح دادید گفتم شاید جواب سوال من رو هم قشنگ بدید .ممنونم از نظرتون.اخه ...

الهی! چه مادر مهربونی هستی خداحفظت کنه عزیزم.

آخه مادر برای من خیللللللللللللی مقدسه...مادرم برای ما بچه ها هم مادره هم پدره هم خواهره هم برادر...همه چیزه همه چیز اونقدر که حتی همسرم هم به من میگه میخوای بری برو ولی مامان رو بده به من  

اما اینو یادت باشه تربیت و شعور بچه از خود بچه عزیزتره! شاید حس کنی دخترت اذیت میشه اما ببین اگه در قبال این اذیت شدن چیز بهتری به دست میاره پس ارزش داره.

الهی! چه مادر مهربونی هستی خداحفظت کنه عزیزم. آخه مادر برای من خیللللللللللللی مقدسه...مادرم برای م ...

😘به فهمت.ولی خوب ازخدام میترسم واسه اشک های دخترم شوهرم همیشه ازش دفاع میکنه.میگه نمیخاد بند مستحبات باشی اشک بچه رو در نیار.به خدا خوب منم نمیکشم بچه کوچک دارم میگم خوب مرتب باش که نخواد هی دنبال بگردی.ممنون بابت هم فکری و مهربانیتون.ماشاالله مشخص دقیق وفهمیده اید.یا علی

2740
😘به فهمت.ولی خوب ازخدام میترسم واسه اشک های دخترم شوهرم همیشه ازش دفاع میکنه.میگه نمیخاد بند مستحبا ...

ببخشید یادم شد بگم الهی مادرت 120ساله شه سایه. شون رو سرتون باشه وبادعای خیرش خدا عاقبت واخرتتون رو ختم به خیر کنه به نظر درست تربیت شدید .ببخشید مجدد مزاحم شدم.

ببخشید یادم شد بگم الهی مادرت 120ساله شه سایه. شون رو سرتون باشه وبادعای خیرش خدا عاقبت واخرتتون رو ...

فدات عزیزم خجالتم دادی حسابی!

خدا خانواده شما رو هم حفظ کنه انشاءالله.

حالا به دختر کوچولوت خیلی سخت نگیر بیشتر با مهربونی. و کادو و این حرفها ازش بخواه باهات همکاری کنه اگه تندی کنی ممکنه خدیی نکرده ازت فاصله بگیره بهرحال تو این اجتماع خیلی مهمه که دخترها با مادرهاشون راحت و صمیمی باشن!