2737
2734
عنوان

پدرم از کار اخراج شده

577 بازدید | 22 پست

دوستان شرایط مالی بدی داریم 

پدرم کاگر بودن و اخراج شدن بخاطر تعدیل نیرو 

تو رو خدا تا یکشنبه ک دارن میرن جایی برای مصاحبه ی کاری کمک کنید ۷۵۵مرتبه سوره قدر بخونیم 

ب خدا هزارتومنم دیگه پس انداز نداریم و ی برادر اتیسم هم دارم

اونایی ک امضام رو میخونید لطفا بگید یا احب من کل حبیب به نیت من 

برات ۱۴تا میخونم 

عزیزم من دعا برای رزق و روزی دارم که مجربه، برات بفرستم؟

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم درخواستمو قبول کن

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
نیومده 

اومده ها

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

برای گشایش روزی صد مرتبه در روز بگوید :یا وَهّاب

حضرت رضا علیه السلام فرمود : هر که در هر روز 90 مرتبه ذکر شریف المَلِکُ را بگوید ازخلق بی نیاز گردد ودولت دنیا و آخرت یابد

ذکر برای جلب ثروت و رفع فقر : رسول خدا صل الله علیه و آله فرموده اند : هر کس روزی صد بار ذکر لَا إِلَهَ إِلَّا الَّلهُ الْمَلِكُ الْحَقُّ الْمُبِينُ  را تکرارکند ثروت را جلب و تنگدستی را دفع کرده و دروازه فقر بر او بسته شده و دروازه بهشت گشوده می شود

مردی از انصار را بعد از مدتی دیدند به او فرمود علت غیبتت چیست؟ گفت فقر و درد ای پیامبر خدا، حضرت فرمود آیا نمی‌خواهی کلامی به تو بگویم که با گفتن آن فقر و درد از تو رخت بر بندد؟ گفت بلی یا رسول الله. حضرت فرمود هنگامی که صبح را شب کردی بگو⬇️:⚜🌺لا حَولَ وَ لا قُوَّهَ  اِلاّ باِللهِ ( اَلعَلیِّ العَظیمِ ) تَوَکَّلتُ عَلَی الحَیِّ اَلّذی لا یَمُوتُ وَ الحَمدُ للهِ اَلّذی لَم یَتَّخِذ وَلَداً وَ لَم یَکُن لَهُ شریکٌ فِی المُلکِ وَ لَم یَکُن لَهُ وَلِیٌّ مِن الذُّلِّ وَکَبِّرهُ تَکبیراً.💥آن مرد گفت قسم به خدا من این ذکر را بیش از سه روز تکرار نکردم مگر آن که فقر و درد از من زائل گشت

از آیت الله بهجتابتدا صلوات بفرستد بعد110 بار ذکر زیر را بگویید و سپس دوباره صلوات بفرستداللّهُمَ  اَغنِنِی بِحلالِکَ عَن حَرامِک و بِفَضِلکَ عَمَّن سِواک🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
خودم دادم.

نکنه سایت خرابه،برا منم نیومده اخه

2706