2733
2739

امروز چندباری فشار و درد زیر شکمم داشتم دقیقا روی مثانه ...ببخشین دسشویی هم رفتم ولی مثانه پر نبوده که درد از اون باشه ....

حرکت بچمم امروز زیاد بوده 

آیا طبیعیه؟

۳۵ هفته و ۲ روزمه 

۲۴ آبانم موعد سزارینمه

منم سرپسرم شب آخر خیلی تکون خورد یکمم درد داشتم ۳۵ هفته و۶ روز زایمان کردم اورژانسی  خداروشکر الان ۷ آبان تولد ۴ سالگیشه

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

منم ۳۵ هفتم دو شب پیش درد داشتم زیر شکمم بالای رون راستم چنان درد میکرد بچه هم خیلی تکون میخورد ولی یکم بعد آروم شد خوابیدم خوب شدم ، میگن ماه درده الانم کار میکنم باز تکوناش زیاد میشه و درد میاد ، اگه خیلی درد داشتی برو چک بشو

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤

برو بیمارستان اینجا هرکی یه جواب میده    من بلاهای زیادی سرم اومده از حرف دیگران  

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
منم ۳۵ هفتم دو شب پیش درد داشتم زیر شکمم بالای رون راستم چنان درد میکرد بچه هم خیلی تکون میخورد ولی ...

امروز دایما نبوده فقط چند بار ...حتی الان با اینکه دراز کشیدم ولی روی مثانم فشار زیادیه 

برو بیمارستان اینجا هرکی یه جواب میده    من بلاهای زیادی سرم اومده از حرف دیگران &nbs ...

پسرم خوابه بخوام بریم بیمارستان اذیت میشه کسیرم نداریم ببریم خونشون بزاریم بیمارستانم قبلا دو بار رفتم کارش طول میکشه

2706