2752
2734
عنوان

مادرشوهرم پز عروس برادرشو ک عقدم نکردن میده منم حالشو گرفتم بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1356 بازدید | 97 پست
ن جا نمیزنم اصلا توکل برخدا 

خواستن توانستنه،،من عمم فقط تا سوم ابتدایی خوند،بعد رفت نهضت و درسشو ادامه داد..اونموقع هم۲تا بچه داشت،،،الانم خوش معلم نهضت شده😍البته سختی زیاد کشید

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
منم متولد ۷۸ هستم  نظام قدیم بودیم و نهم نداشتیم اصلا  ۲۰ و اندیمه هنوز ۲۱ سالم نشده&nbs ...

منم متوجه نمیشم اسی چی میگه

متولدین نیمه ی دوم79 نظام جدیدن عزیزم💕

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ن جا نمیزنم اصلا توکل برخدا 

بیا باهم بخونیم منم میخونم البته ترم اخرم😶

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔

عزیزم مادر همسرت ظاهر بینه

خووووووب دکترم بود به ظاهر نجابت هم داشت

اما درون دختر که نمیشناسن من خودم‌تجربه دارم کسایی که به ظاهر می‌رن زندگی خوبی ندارن و به کام خوبشون نیست  تو زندگی طرف چنان خودش نشون داده که به غلط کردن میفتن ،

من خودم‌میگم پدر من زرگر هستن منم با پسر همکار پدرم آشنا شدم ایشونم زرگر اما ی کوچولو وضع مالیشون از ما بهتر بود ، پدرم تعریف این پسر خیلی برام می‌کرد اما تو ارتباط باهاش رفتم یعنی دیگه غلط بکنم به ظاهر کسی برم و هفت گور جد آبادم غلط بکنم !

پسر ظاهر خوب اما درون افتضاح 

خیانت کار دروغگو پنهون کار تحقیر کننده ! تو ۶ ماه ارتباط چیزی از من به خدا باقی نداشت تمام هویتم ازم گرفته بود با زندگی نابود تمام کردم 

تازه مثلا میگم ما ۳ تا خونه مغازه ماشین طلا داشتیم خداشکر نا شکری نمیکنم 

آقا پسره یک دستگاه آپارتمان ۸ واحد دوتا مغاره داشتن کانادا زندگی میکردن ، این پسر من تحقیر می‌کرد میگفت شما ندارین شما خونتون فلان جاست ما فلان جاییم مدام بهم میگفت ما کاناداییم تحقیر پشت تحقیر 

به خدا خودم اول ظاهر بین بودم اما این تجربه که کسب کردم دهنم سرویس شد تو گور هفت جد آبادام خندیدم دیگ به ظاهر برم !

الان میگم مامان پسر پسر خوب با اخلاق محجوب یه کارمند ساده قانع هستم به خدا 

این داستان گفتم که کسایی که رو ظاهر می‌رن مثل مادر همسرت هنوز درونیات طرف ندیدن شاید لژن افتضاح باشه لطفا به ظاهر نریم زندگی خودتون داغون نکنین 

هرچه دارم از خداست، پشت پناهم خداست! 
بخاطر بقیه میخای پزشکی بخونی؟ خاسته خودت چیه؟ بخدا یکیو میشناختم مثل شما زود ازدواج کرد ۳ تام بچه ...

😑😑😑😐😐😐😐😐😐 الان جاي اين بود كه ماجراي تيكه تيكه كردن كسي توسط شوهرش رو بگي كه رفته دانشگا 😐😐😐😐

اره اینم حرفه گفتم دیگه منم نمیگفتم شوهرم میگف حتما

عیبی نداره خیلی تلاش کن نذار چیزی مانع هدفت بشه قشنگ برنامه ریزی کن بتونی به کارای خونه و بچه برسی ، خیلی سخته ولی شدنیه مطمینم میتونی با تلاش و پشتکارت به هدفت برسی برات آرزو میکنم بهترینا برات اتفاق بیفته و همیشه موفق باشی

بخاطر بقیه میخای پزشکی بخونی؟ خاسته خودت چیه؟ بخدا یکیو میشناختم مثل شما زود ازدواج کرد ۳ تام بچه ...

😐 😐 😐 😐 😐 عزیزم این از اول روانی بوده چه ربطی به دانشگاه داره

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
واخ واه تازه ب دوران رسیده

عزیزم شمااگه ازدهم شرو کنی ک اصلا ب معلمی نمیرسی

پزشکی هم حداقل مگه۶ سال دیگه قبول بشی تادیپلم بگیری و پشت کنکوری باشی اووو

پس رشته راحترانتخاب کن مثه پرستاری ازپزشگی راحتره

ن خواسته خودم ماماییه یا معلمی اگ سنم بخوره تا اونموقع حرف مردم واسم مهم نیس قضیه رو جنایی نکن😂😂😂

۹۹/۹/۹  💖💖
عزیزم چون تو خانواده دارم میدونم ، بشدتتت فشار کاریشون بالاست بشدتتت  همسر اروم و صبوریییییییی ...

آره اینو میدونم ولی این خانم فعلا میخاد به خودش ثابت کنه بعد8 سال میتونه برگرده به درس وتحصیل و.... حالا چه رشته ای و... بعدا تصمیم میگیره ادامه بده یانه🌹😌

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
عزیزم شمااگه ازدهم شرو کنی ک اصلا ب معلمی نمیرسی پزشکی هم حداقل مگه۶ سال دیگه قبول بشی تادیپلم بگیر ...

پرستاریم سخته کنکورش گله من😑🙁🙁

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2706