2733
2739
عنوان

ناراحت شدن از حرف شوهر

539 بازدید | 22 پست

سلام عزیزان شوهرم بعصی وقتها میگه من خیلی دکتر دوست داشتم مثلا وسط حرفمون که میشه یا حرف از یه چیزی یا حرف از دکتر که میشه من از دکتر خوشم می اومد دندانپزشک منطورش برا ازدواجه میگه دکتر دوست داشتم  به نطرتون باید ناراحت بشم ؟؟یا حساسم؟البته اینو بگم شوهرم وسواس فکری داره والان خیلی بهتر شده واینکه قبلا دعوا داشتیم و آشتی کردیم و فکر میکردم  همه چی عالی شده و واقعا هم خوبه زندگیشو دوست داره پس چرا گاهی کم البته این حرفو میزنه البته مثله قدیمااا نیست که فکر کنه اشتباه کرده، گول  خورده و...و حسرت بخوره 

تعداد رای : 37
نظرسنجی
حساسم
11
29%
حساس نیستم
26
70%

ینی دوس داشت زنش دکتر باشه؟ 

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی اینطور میگه از خودت تعریف کن مثلا بگو زنت دکتر نیست ولی از همه دکترا سرتره همیشه بهترینا برات درست میکنه بگو چقو زنت خوشگله از همه دکترا خوشگلتره 

اینطوری بیشتر به چشمش میای 

سلام من خواهر 10 ساله ام رو یک سال پیش از دست دادم و یک ماه پیش پدر و مادرم رو در یک روز به علت کرونا از دست دادم 40سالشون بود و خیلی برام سخت میگذره...لطفا اگه امضامو میخونید براشون فاتحه بخونین  
وقتی اینطور میگه از خودت تعریف کن مثلا بگو زنت دکتر نیست ولی از همه دکترا سرتره همیشه بهترینا برات د ...

و خیلیییی چیزای دیگه 

والا جواب میده 

وقتی اینطور میگه از خودت تعریف کن مثلا بگو زنت دکتر نیست ولی از همه دکترا سرتره همیشه بهترینا برات د ...

میگم خودشم میگه که خوشگلی و اونها که رفتن به دلم ننشستن راستش الان قابل تحمله و چیز خیلی خاصی نیست قدیمااا اصلا قابل تحمل نبود چون همش فکر میکرد فریب خورده و ......منم راستش رفتم دوست نداشتم یه عمر با حسرت زندگی کنه و خودمو تحمیل بکنم به کسی اما خودش گفت برگرد دوستت دارم ومنم برگشتم ولی گاهی کم اینو میگه

2738
میگم خودشم میگه که خوشگلی و اونها که رفتن به دلم ننشستن راستش الان قابل تحمله و چیز خیلی خاصی نیست ق ...

اینکه خیلی خوبه پس همون گاهی ینی هر وقت گفت بشین واسش کش و قوس بده خودتو ناز کن از خودت تعريف کن 😍😍😍😎

اون دکترا داره تو شرکت کار میکنه منم موسسه دارم

خوب نمی تونی ادامه تحصیل بدی؟ من خودم چون شوهرم دکتر بود برای آرامش خودم ادامه دادم و دکترا گرفتم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

توام بگو منم خلبان دوست داشتم یر به یر شین

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2706