2733
2734
عنوان

چیکار کنم تا حسود نباشم؟

310 بازدید | 16 پست

این موضوع رو تا حالا به کسی نگفتم بخاطر همینم اومدم اینجا،من تا حالا تجربه اینکه کسی دوسم داشته باشه رو نداشتم،هیچ وقتم احتیاج به دوست داشته شدن نداشتم،اما مدتیه خیلی احساس تنهایی میکنم خواهر و برادرم ازدواج کردن،شوهر خواهرم خیلی به خواهرم محبت میکنه،یا مثلا برادرم همش حواسش به خانومشه،وقتی بهشون حسادت میکنم بعدش از خودم بدم میاد اما دست خودم نیست،اما دلم میگیره از اینکه کسی منو دوست نداره،من خیلی با این حسم میجنگم و عاشق خواهر برادرمم،اما دست خودم نیست،اونا خیلی خوشگلتر از منن

حسودیت طبیعیه عزیزم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادیه این ایشالا یکی هم بیاد بری سر خونه زندگیت و دوست داشته باشه ❤❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2731

چهار اثر فلورانس کلی تمرین داره برای حسود نبودن اول اینکخ اگر خدا به هر کسی چیزی داده معادل یا حتی بیشترش رو با من خواهد داد

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

خودتو دوست داشته باش

بر روی بوم زندگی هر چیز می خواهی بکش زیبا و زشتش پای توست تقدیر را باور نکن تصویر اگر زیبا نبود نقاش خوبی نیستی از نو دوباره رسم کن تصویر را باور نکن خالق تو را شاد افرید ازاد ازاد افرید پرواز کن تا ارزو زنجیر را باور نکن  
2738

خواهر گلم 

خودت فق خودتو دوس داشته باش همینو بس

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بنظرم حسادت نیست، بیشتر غبطه خوردن و حسرته

منم همینم، خواهرم ازدواج کرده خیلی از همسرش تعریف میکنه، منم همش تو دلم میگم خوشبحالت، کی میشه منم ازدواج کنم با یه ادم خوب که اینجوری حسرت به دل نمونم😓😓

این حسادت نیست،این حسرت داشتن برای عدم وجودعشقی است که بایدباشدونیست.صبورباشیدوازخداوندمنان عشقی راطلب کنیدکه ازنظرخداوندپسندیده ترین باشد.برای دیگران درلحظه حسرت بیشترازآنچه دارندازخداوندبرای شان  درخواست فرمائیدتاخداوندنیزرحمت راوعشق پسندیده رابه زندگی تان عطافرمایند.

2706