2752
2734
عنوان

همه بیکارا بی حوصله ها مشتی ها بیایید دورهم صحبت و دردودل

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 234 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نام خدا من شوهر میخوام😭🥺😅

خخخخ واقعا با این پستت ترکوندی

چند سالته؟

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
2731
واي منم حوصلم سر رفته نتم هم خیلی کمه نمیتونم جایی برم مثلا اینستا😐🥺

من کلا ندارم راحتم

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
جون شما بفرما  اصلا یه تانکر آماده میکنم😂😂😂

وای من چایی خورم کلا بعد منو یاد رفیقم انداختی 

هر وقت  میرم خونش بیشعور برام با قوری میارع 

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
وای من چایی خورم کلا بعد منو یاد رفیقم انداختی  هر وقت  میرم خونش بیشعور برام با قوری میا ...

اوف چایی خور سایت😂🙄

ࡅ߳ߊ‌ ߊ‌ࡅ߲ܥ ܦ߳ܠܝ߲ܩܢ ߊ‌ܦ߳ߊ‌ܩܝ߳ܭ݇ߊ‌ࡇ ࡅ߳ࡐ ࡄࡅߺߺ߳ߺࡉ!⁦♥️⁩✨
واي چرا؟ 

چتدتا فرم چندین صفحه ای باید تکمیل کنم یه مقدمه باید واسه  مقاله یکی از استادام بسازم😒😂۸ساعت سرکارم🤦‍♀️

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
به نام خدا من شوهر میخوام😭🥺😅

میخوای چیکار

یه موجود غرغرو از خودراضی😂😂😂

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
اوف چایی خور سایت😂🙄

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh