2733
2739
خب توچی کارامیکنی به منم یا بده مادرشوهرم نم تقریبا اینجوریه

یادمه یه بار دخترم پنج شش ماهش بود دست برد تو ظرف میوه چاقو رو برداشت کنار مادرشوهرمم بود، اون همینجور نگاه میکرد، من پریدم چاقو رو از دستش کشیدم، بعد پدرشوهرم بهش گفت خانوم شما دیدی بچه چاقو برداشته چرا زودتر نگرفتی، اونم گفت من مامان مهربونم نباید بد بشم ، فک کن من دهنم واموند  

تا اون زمان همش حواسم به بچم بود به خونشون اسیب نرسومه همش بچمو با خودم بد میکردم تا اونا راحت باشن ، تا جائیکه بچم از بغل من میپرید بغل اون، از اون شب به بعد وقتی میرم خونشون دخترم ازاده، منم بهش چیزی نمیگم، اونم باز با زرنگیش همش میگه مامانت اجازه نمیده فلان کارو انجام بدی ،درصورتیکه من حرفی نمیزنم، همش قصدش اینه خودشو خوب جلوه بده منو بد، اما الان خیلی رابطم با دخترم بهتر شده ، دو سه بار خرابکاری کنه و اون نذاره انجام بده بچه اونو میشناسه که خیلی هم مهربون نیست

به خدا دیگه از آوردن بچه دوم پشیمونم کرده همه جوره 

نترس جاری منم دخترش مثل تو بود هرکسی میرفت خونشون گریه وزاری که باید بمونی یااز جایی میومد ولی بچه دومش بزور هم یه جا نمی مونه و وابستگی به کسی نداره بجز مامانش

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری عزیزم منم دخترم هر جا میریم یا کسی میاد خونه مون اینقدر جیغ میزنه گریه میکنه ک میخوام برم خو ...

اره والا آخرین نفری که توی دنیا براش مهم باشه منم تازه من بهش میگم نینی بودی توی شکم مامان بودی میگه نه من توی بلبل بابام بودم در این حد 🤐

من نه منم نه من منم😎
نترس جاری منم دخترش مثل تو بود هرکسی میرفت خونشون گریه وزاری که باید بمونی یااز جایی میومد ولی بچه د ...

خوش به حالش ولی اینا خانوادگی پدر دوست هستن حتی اگه به هیچکس هم وابسته نشه به پدرش میشه و من دیگه تحمل سردی از طرف بچه ندارم من شانس ندارم 

من نه منم نه من منم😎
2728
چقدر شماها نامردین با افتخارم میگین بلابدور نه نمیشناسه یا وابسته مامان خودمه خدا نکنه یادتون باشه ...

فرمایش شما درسته، منم همین عقیده رو داشتم، اما متوجه شدم مادرشوهرم چون دختر نداشته ، میخواد برای دخترم جای مادرو پر کنه، در واقع داره جای منو میگیره ، نمیخوام اینطور باشه، من مامانم و اون مامان بزرگ

2740

دوستم پرستاره 

بچشرو میزاره پیش مادرشوهرش 

دختر 18 ماهشه

دوستم کردنا گرفته الان سه هفته میشه تو ای سی یو هست خدا رو شکر دو سه روزه بهتر شده 

همش مادرشوهرش رو دعا میکنیم که بچه رو نگهداری میکنه و بچه هم بهش وابسته هست 

خوش به حالش ولی اینا خانوادگی پدر دوست هستن حتی اگه به هیچکس هم وابسته نشه به پدرش میشه و من دیگه تح ...

بخدا وابستگی زیادهم خوب نیست من میگم کاش دخترم یکمی به پدرش وابستگی داشت وقتی باباش خونه نباشه بهونشو میگیره وگرنه نمیره پیشش من یه وقتایی دیونه میشم از دستش

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
فرمایش شما درسته، منم همین عقیده رو داشتم، اما متوجه شدم مادرشوهرم چون دختر نداشته ، میخواد برای دخت ...

جای شمارو نمیگیره بچه بزرگ میشه و اینکه اونا مگه چقدر عمر میکنن 

و این حس متقابلا برای مادر خودتونم هست؟؟

یکسال و نیمه شوهرم و مادرش باهم قطع رابطه کردن .منم نمیام و برم چون ۸ ساعت فاصله داریم دخترم ۵ سالشه ...

خوب‌کاری‌میکنی‌عزیزم‌من‌خاک‌به‌سرآشتی‌دادم‌شوهرموالان‌مادرشوهرم‌پروشده‌هرچی‌ازدهنش‌درآمدبه‌من‌گفت‌واگذارش‌کردم‌به‌خداان‌شاالله‌که‌جوابشوبده

مادرشوهر من خیلی زرنگه همش میخواد جای منو بگیره ، فکرمیکنه زیادی محبت کنه و به بچم یاد بده بهش بگه م ...

ازبدیش بگو زیاد نذار ببینش متنفرم از مادرشوهرم

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
بخدا وابستگی زیادهم خوب نیست من میگم کاش دخترم یکمی به پدرش وابستگی داشت وقتی باباش خونه نباشه بهونش ...

شاید عزیزم من همچین چیزیو تجربه نکردم ولی مقصر خودمم چون تجربه نداشتم بچه به همه وابسته شد ۱ ماه دعوا کردم بچرو ول کردم دست اینا وقتی ۱ سالش بود وقتی برگشتم دیگه نمیخواست منو 

من نه منم نه من منم😎
2706